Głośniki pod wodą? Czemu nie! - FBT Audio Contractor

Głośniki pod wodą? Czemu nie! - FBT Audio Contractor

11 lutego 2010, 15:13
Producent: FBT
Dystrybucja: FX MUSIC GROUP
Z początkiem 2010 roku na polski rynek trafia sprzęt będący kolejną częścią włoskiego konsorcjum FBT - mowa o Audio Contractor. Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że włosi znają się świetnie na budowie kolumn głośnikowych i całego sprzętu towarzyszącego ich prawidłowej pracy.

[img:1]

Profil Audio Concractor to przede wszystkim systemy głośnikowe dedykowane do instalacji stałych, którym towarzyszy całe zaplecze sprzętu przeznaczonego do gruntownego wyposażenia sal konferencyjnych, budynków użyteczności publicznej, kościołów, szkół, stadionów, sklepów, restauracji, pubów, kawiarni oraz dyskotek, a także basenów.

Głośniki Audio Concractor o różnorodnym kształcie i przeznaczeniu doskonale spiszą się zarówno w przypadku instalacji typowo alarmowych czy ewakuacyjnych, a także jako 100 woltowe węzły nagłośnieniowe i typowe instalacje odsłuchowe. Największym powodzeniem wśród produktów Audio Concractor cieszy się seria dwudrożnych głośników Project, dedykowana do instalacji wewnętrznych. W Polsce głośniki tej serii będą dostępne już od 189,00 zł (sugerowana cena detaliczna w PLN). Wyłącznym dystrybutorem produktów FBT Audio Concractor na Polskę jest firma FX-Music Group.

Wzmacniacze i miksery instalacyjne Kolumny i głośniki instalacyjne Nagłośnienie instalacyjne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

FX MUSIC GROUP

tel.: +48 (84) 639 11 22
adres:
ul. Piłsudskiego 53 22-400 Zamość

Sklepy muzyczne > FBT rozwiń listę sklepów

RDL RU-NMP44 - sieciowy procesor miksujący Dante
Więcej wiadomości