L.S.D. - debiutujący nu blues

L.S.D. - debiutujący nu blues

25 lutego 2010, 09:45
L.S.D. to podkarpackie trio: Lenert (Krosno), Serafin (Kolbuszowa), Domarski (Rzeszów). Ta płyta to połączenie bluesa, jazzu i ambientu, czyli śmiało można powiedzieć, że jest to pierwsza na naszym rynku płyta nu bluesowa.
[img:1]
Nie znajdziecie tu sztampy ani nudy. To barwny świat dźwięków wibrafonu, harmonijek, saksofonów, fletu i wszelkiego rodzaju sampli. Nagraliśmy płytę, której z chęcią sami byśmy posłuchali!

Płytę nagrano w składzie:

Andrzej Serafin – wibrafon, sample, instr. klawiszowe, instr. perkusyjne
Robert Lenert – harmonijka ustna
Stanisław Domarski – saksofony, flet

Andrzej Serafin (ur. w 1975r. w Kolbuszowej na Podkarpaciu) – wibrafonista, kompozytor, aranżer, perkusista, pianista. Jest absolwentem Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu w klasie perkusji u profesorów: J. Skrzypczaka, J. Zgodzińskiego, E. Iwickiego. Nauczyciel perkusji w PSM 1-go stopnia w Kolbuszowej i ZSM nr 1 w Rzeszowie. Był założycielem zespołu Editions Quartet oraz członkiem blues-rockowej formacji Blue Ink. Współpracował z zespołem Ad Hoc i orkiestrą „Amadeus” Agnieszki Duczmal.

Jest współautorem muzyki (ze Zbigniewem Łowżyłem) do projektów Orangge i Malta 98. Przez dwa lata współpracował z Gastspigel Gerhartz GmbH. W tym czasie powstały nagrania płytowe dla niemieckiej firmy Gigolo Records (musicale: Hair i Andrew Lloyd Weber). Obecnie jego głównym instrumentem jest wibrafon. Gra zwykle solo wykorzystując sample i automat perkusyjny. Jako perkusista koncertował w Polsce, Niemczech i Skandynawii. Jest laureatem Galicja Blues Festiwal Krosno 2008 oraz BLUES FESTIWAL – FLOWER POWER 2009 w Opatowie. Od 2008 roku współpracuje z zespołem Los Agentos.


Płyta L.S.D. do dostania w dobrych sklepach muzycznych.(Flower Records)

Muzyka

Luxtorpeda już w ten czwartek wystąpi w Klubie Stodoła
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz