Saksofony P. Mauriat na targach Frankfurt Messe 2010

Saksofony P. Mauriat na targach Frankfurt Messe 2010

16 kwietnia 2010, 11:16
Producent: P.Mauriat
Tegoroczne stoisko P. Mauriat podczas targów Frankfurt Messe 2010 nie mogło umknąć niczyjej uwadze. Było kolorowo, głośno i bardzo tłumnie.

W tym roku P.Mauriat gościł wielu wspaniałych muzyków z Europy takich jak Tony Lakatos, Arno Haas i Matthias Anton z Niemiec, Vladimir Karparov z Bułgarii czy Miguel Fernandez z Hiszpanii. Byli również muzycy z innych części świata tacy jak Jason Marshall z USA czy Alejandro Chiabrando z Argentyny.

To było naprawdę niesamowite wydarzenie przepełnione doskonałą muzyką i fantastyczną atmosferą. 

Słowo od przedstawicieli:

"Dziękujemy serdecznie wszystkim tym, którzy mieli okazję w tym roku spędzić z nami chociaż kilka chwil i pomogli nam stworzyć tak niesamowitą atmosferę. Już teraz serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania w przyszłym roku."

[img:1] [img:2] [img:3] [img:4] [img:5] [img:6]
Dęte blaszane Klarnety Saksofony Trąbki Puzony Dęte drewniane

Gdzie kupić?

P.Mauriat

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > P.Mauriat rozwiń listę sklepów

Kompaktowa konsoleta idealna do małych studiów np do podcastu
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz