25 lat Schulz Kabel

25 lat Schulz Kabel

27 kwietnia 2010, 10:13
Producent: Schulz Kabel
Dystrybucja: Music Center
[img:1][img:2:R]

Patrząc na historię firmy Schulz Kabel nie można nie żywić uznania wobec jej dokonań, poświęcenia i odwagi, jaka wymagana była do wejścia na niełatwy rynek audio. Zwłaszcza dziś, kiedy przewody Schulz obchodzą swoje ćwierćwiecze.

W 1985 roku Martin Schulz rozpoczął działalność jako agent biznesowy w branży muzycznej. Po krótkim czasie przewody audio tworzone według jego specyfikacji położyły fundamenty pod mające nastąpić plany i inwestycje. Początkowe założenia produkcyjne okazały się dość szybko nieadekwatne do ciągle wzrastającego zapotrzebowania.

W 1988 roku swą pracę rozpoczęła fabryka w Frielendorf. Powstanie nowoczesnej linii produkcyjnej było milowym krokiem w historii, razem z nim bowiem ruszyła machina światowego marketingu. Firma pokazała się na targach Musikmesse we Frankfurcie i od tamtej pory jest corocznym gościem tego prestiżowego wydarzenia.

Schulz Kabel pokazywało się również na branżowych imprezach na innych kontynentach – Bombaj, Los Angeles – co wzmocniło światową pozycję producenta i zaowocowało wzrostem obrotów firmy o 50%.

W 1991 roku potężna produkcja przewodów Schulz została przeniesiona do nowo-wybudowanej fabryki w Fielendorf. Ten ruch miał na celu zmianę polityki cenowej i został pozytywnie przyjęty w środowisku muzycznym. Dziś zakłady zatrudniają 60 wybitnych specjalistów, którzy dzięki swojemu doświadczeniu są w stanie realizować potrzeby klientów i spełniać ich wymagania w zastosowaniach scenicznych, instalacyjnych, studyjnych i transmisyjnych.

W 2001 roku Schulz Kabel otworzył swoją filię w Bułgarii, czego celem było odparcie napływu tanich produktów z Chin oraz zdobycie odbiorców na innych rynkach. Obniżenie kosztów produkcji zaowocowało znaczącym wzrostem popytu na przewody Schulza, przez co obecnie w bułgarskich zakładach produkcyjnych wytwarza się ponad 200 tysięcy przewodów rocznie bez konieczności redukcji etatów w Fielendorf.

Asortyment Schulz Kabel jest bardzo szeroki – w ofercie niemieckiej firmy znajdziemy przewody audio, złącza XLR, akcesoria i wyposażenie sceniczne. Od 2008 roku do sprzedaży trafiły złącza nowej konstrukcji zaprojektowane przy ścisłej współpracy z innymi wiodącymi producentami. Dowodzi to, że Schulz Kabel nie poprzestaje na tym co już osiągnął. W końcu, jak mówi ich motto: „Zadowolenie klienta od zawsze jest naszym celem”.
Kable typu JACK Kable, przewody, złącza Kable XLR Kable SPEAKON Kable TOSLINK Kable CINCH Kable VIDEO Kable BNC Gniazda Przejściówki Przewody Inne Złącza

Gdzie kupić?

Schulz Kabel Schulz Kabel www.schulz-kabel.de

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Schulz Kabel rozwiń listę sklepów

[LIVE] Nagłośnienie dla restauracji, konferencji - LD Systems CURV500
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz