STUDIO 49: Producent instrumentów orffowskich oraz koncertowych instrumentów perkusyjnych.

STUDIO 49: Producent instrumentów orffowskich oraz koncertowych instrumentów perkusyjnych.

21 września 2010, 13:01
Producent: Studio 49

[img:1:L]Studio 49 to niemiecki producent instrumentów orffowskich oraz koncertowych instrumentów perkusyjnych - znanych od wielu lat na całym świecie i cieszących się dzięki znakomitej jakości nieustannym powodzeniem zarówno wśród pedagogów jak i wśród perkusistów najlepszych orkiestr świata.

KONCERTOWE INSTRUMENTY PERKUSYJE:

Instrumenty firmy Studio 49 używane są dla edukacji muzycznej najróżniejszych grup wiekowych - od muzykowania wśród przedszkolaków po zajęcia dla dorosłych. Oprócz tego instrumenty te nadają się znakomicie do celów terapeutycznych lub do tworzenia muzyki w gronie rodzinnym, a wszystko to w duchu "Orff - Schulwerku" - pedagogicznego dzieła Carla Orffa.

INSTRUMENTY ORFFOWSKIE:

Dzialalność firmy Studio 49 nie ogranicza się tylko do produkcji instrumentów - zajmujemy się również rozpowszechnianiem orffowskiej idei, organizując warsztaty oraz wspierając instytucje i muzyków zafascynowanych tą formą edukacji muzycznej. Teraz również w Polsce będziemy starać się wspólnie z Państwem osiągnąć cel popularyzacji tego wspaniałego sposobu na tworzenie muzyki.

Akcesoria Orkiestrowe Ksylofony Glockenspiel Marimby Wibrafony Dzwonki koncertowe Futerały, pokrowce Pulpity, statywy, stojaki

Gdzie kupić?

Studio 49

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Studio 49 rozwiń listę sklepów

Perkusja

ALCHEM-E: Nowe perkusje elektroniczne od firmy Zildjian
Więcej wiadomości