Nowa seria basówek Mayones S-Cut

Nowa seria basówek Mayones S-Cut

4 czerwca 2010, 00:00
Producent: Mayones
Seria S-Cut Basses to prawdziwa perełka dla miłośników basówek single cut, którzy w pełni potrafią docenić unikalne piękno ich niecodziennych kształtów. Sztywniejsza i stabilniejsza szyjka oraz wydłużony sustain to z pewnością nie jedyne zalety tej konstrukcji, które doceniła coraz liczniejsza grupa użytkowników.

Caledonius zbudowany został w oparciu o cechy znane z innych basówek serii Custom Bass: 5 częściową szyjkę wenge-padouk, hebanową podstrunnicę oraz jesionowy korpus z topem z topoli oczkowej. 

Basówka łączy w sobie prostotę układu dwóch humbuckerów, potężne brzmienie selekcjonowanych gatunków drewna i nieszablonowy kształt “Single Cut Handle”. 

Instrumenty dostępne w wersjach 4, 5 i 6 strunowych, bezprogowe lub z progami. 
[img:1]
Sonoriousa charakteryzuje unikalna konfiguracja przetworników H-H-H, która dzięki trzem dedykowanym przełącznikom zapewnia aż 27 różnych kombinacji brzmień! W połączeniu z elektroniką Aguilar OBP-3 z trybem Active/Passive Sonorious to chyba najbardziej wszechstronny instrument na rynku!

Sonorious Classic posiada wyjątkową 9 częściową szyjkę wykonaną z jesionu, wenge, padouku i mahoniu, hebanową podstrunnicę oraz mahoniowy korpus z topem z orzecha. 

Instrumenty dostępne w wersjach 4, 5 i 6 strunowych, bezprogowe lub z progami. 
[img:2]

Zobacz relację INFOMUSIC.PL ze stoiska Mayones podczas targów MusikMesse 2010, 
gdzie prezentowana była nowa seria gitar basowych.

Basowe Gitary

Gdzie kupić?

Mayones

Dystrybucja w Polsce:

Gitary Mayones s.c.

adres:
ul. Narwicka 80-557 Gdańsk

Sklepy muzyczne > Mayones rozwiń listę sklepów

Gitara

Zoom MultiStomp MS-60B+ - łakomy kąsek dla basistów
Więcej wiadomości