Kieszonkowy Joe Satriani - nowy amPlug Voxa

Kieszonkowy Joe Satriani - nowy amPlug Voxa

4 września 2010, 00:00
Producent: VOX
Współpraca wielkiego wirtuoza gitary z jednym z najbardziej znaczących producentów sprzętu gitarowego wciąż kwitnie. Tak, tak! Mowa o Joe Satrianim i firmie Vox! Po wciąż rozszerzanej serii efektów gitarowych przyszedł czas na produkt z nieco innej półki – amPlug w wersji sygnowanej.

W tym maleństwie producent zmieścił na prawdę wiele. Charakterystyczne brzmienie Satrianiego, efekt Distortion inspirowany sygnowanym Satchuratorem oraz delay o analogowym charakterze wraz z filtrem i korekcją zaczerpnięty z Time Machine, na którym Mistrz również złożył swój cenny podpis.

Zasilany dwoma paluszkami, jest podpinany bezpośrednio do gitary, dzięki czemu po podłączeniu słuchawek od razu możemy cieszyć się jego wspaniałym dźwiękiem. A cieszyć możemy się dość długo, gdyż na dwóch bateriach AAA urządzenie może funkcjonować nawet 11 godzin! Ponadto nie musimy wcale grać solo – wejście AUX umożliwia podpięcie zewnętrznego źródła sygnału, dzięki czemu grać możemy do dowolnie wybranego podkładu muzycznego.

[img:1]

Nowy amPlug Joe Satriani dostarcza niesamowitego brzmienia rodem z pedalboardu wirtuoza – efekt Distortion, poprzez high-gainowy wzmacniacz lampowy, poprzedzony delayem – odtwarzając ten dźwięk według specyfikacji Satrianiego. Zainspirowany układem elektrycznym Sachuratora amPlug JS zachowuje atak, artykulację i dynamikę. Delay zaczerpnięty z modułu Lo-Fi efektu Time Machine posiada charakterystyczny EQ łączący filtry High-pass i low-pass.

Podłącz słuchawki i graj, podłącz odtwarzacz CD/mp3 i graj z podkładem. Wreszcie podłącz dowolny model kolumny amPlug Cabinet i twórz swoje indywidualne mini-stacki!


VOX amPlug JS Specyfikacja

  • Zasilanie: 2 baterie AAA
  • Żywotność baterii (przy działąjącym efekcie):
    • Baterie cynkowo-węglowe: ok. 3 godzin
    • Baterie alkaliczne: ok. 11 godz
  • Wymiary (W x D x H): 86 x 80 x 31mm
  • Masa: 40 g (bez baterii)
  • W zestawie: 2 baterie AAA
Efekty Pozostałe efekty Wzmacniacze Głowy gitarowe Akcesoria gitarowe

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > VOX rozwiń listę sklepów

Gitara

Washburn EA20S już w ofercie polskiego dystrybutora
Więcej wiadomości