Artur Lesicki nowym endorserem marki „Höfner”!

Artur Lesicki nowym endorserem marki „Höfner”!

14 października 2010, 00:00
Producent: Hofner
[img:1:R]Legendarna niemiecka manufaktura, której ponad studwudziestoletnia tradycja kojarzona jest przede wszystkim z ulubionymi insrtumentami Paula McCartneya czy Johna Lennona, pozyskuje coraz to nowych miłośników spośród topowych polskich gitarzystów i basistów. 

Do grona takich muzyków jak Tymon Tymański, Krzysztof „Puma” Piasecki czy Krzysztof Błaś dołączył niedawno Artur Lesicki, który tak pisze o swoim nowym nabytku „Höfner Verythin Classic” to unikalny i znakomicie wykonany instrument. Mając w swej kolekcji kilka bardzo dobrych gitar byłem pewien, że nic więcej nie potrzebuję. Po kilku dźwiękach zagranych na Höfnerze okazało się, jak bardzo się myliłem... 

"Świetne brzmienie, wzorowa wygoda gry i nadzwyczaj rasowy, akustyczny dźwięk stanowią o bardzo wysokiej klasie tego instrumentu”

Współpraca artysty z firmą Höfner zbiegła się w czasie z wydaniem nowej płyty zespołu „Artur Lesicki Acoustic Harmony”. „Stone and Ashes” nagrano w znakomitym studio Recpublika, co gwarantuje bezkompromisową jakość nagrania. Mamy do czynienia ponownie z klasycznym, wyłącznie akustycznym brzmieniem. 

Tym razem zawartość muzyczna płyty to wyłącznie kompozycje oryginalne – A. Lesickiego oraz Piotra Dziubka. Muzyka została nagrana bez wykorzystania tradycyjnego zestawu perkusyjnego, co nadało subtelnym współbrzmieniom akustycznej gitary, fortepianu i akordeonu bardziej przestrzenny charakter.

[img:2]
Akustyczne Elektroakustyczne Gitary

Gdzie kupić?

Hofner

Dystrybucja w Polsce:

Sonorus

adres:
ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej 15c/34 31-234 Kraków

Sklepy muzyczne > Hofner rozwiń listę sklepów

Gitara

U Joyo dużo nowości - gitarowo, basowo i streamingowo
Więcej wiadomości