Attack! Attack! i Destine 25 listopada w Poznaniu

Attack! Attack! i Destine 25 listopada w Poznaniu

9 listopada 2010, 09:36
Wschodząca walijska gwiazda punk-rocka Attack! Attack! wystąpi 25 listopada w poznańskim klubie Pod Minogą, promując album „The Latest Fashion”.
[img:1]Obok Attack! Attack! wystąpi także formacja Destine, zespół nazywany holenderską odpowiedzią na Paramore! Szczegóły na temat biletów już wkrótce!

Attack! Attack! to grupa z Walii, które ma na koncie dwa świetnie przyjęte albumy. Ostatni z nich, z premierą we wrześniu 2010 roku został wydany nakładem Hassle Records, wytwórni znanej ze współpracy m.in. z Alkaline Trio.

Album zawiera kilkanaście energetycznych kompozycji utrzymanych w stylistyce punk-rockowej. „Na krążku udało nam się odciąć od grania muzyki znanej jako pop-punk, włożyliśmy w niego mnóstwo energii, co słychać we wszystkich numerach” twierdzi wokalista Neli Starr.

Grupa jest znana ze swoich niezwykle energetycznych koncertów! Attack! Attack! tworzą Neil Starr (wokal, gitara), Ryan Day (wokal, gitara), Will Davies (gitara) oraz Mike Griffiths (perkusja).

Formacja Destine pochodzi z Holandii. Ich debiutancki krążek „Lightspeed” ukazał się w tym roku, a przy jego produkcji współpracował James Paul Wisner, producent m.in. Paramore.

Destine gra melodyjnego punk-rocka, który został doceniony przez fanów na całym świecie, podczas tras koncertowych z takimi gwiazdami jak Paramore, Fall Out Boy, New Found Glory czy 30 Seconds To Mars.

Serdecznie zapraszamy na koncert!

więcej: go-ahead.pl

Muzyka

Justin Timberlake wystąpi w TAURON Arenie
Więcej wiadomości