Ohm, Rymon i Sabaton, czyli nagłośnienie na polskiej trasie

Ohm, Rymon i Sabaton, czyli nagłośnienie na polskiej trasie

25 listopada 2010, 13:26
Producent: Ohm

[img:1]

Od końca sierpnia do końca grudnia bieżącego roku trwa europejska trasa zespołu Sabaton - World War Tour 2010. W Polsce zagrali oni 4 koncerty - w Krakowie 8 listopada (klub "Studio"), Katowicach 10 listopada ("Mega Klub"), Łodzi 11 listopada (klub "Dekompresja") i Rzeszowie 12 listopada (klub "Pod Palmą"). Na polskim odcinku trasy Sabatonu mogliśmy sprawdzić możliwości systemów nagłośnieniowych firmy Ohm. Jak wypadły?

Wszystkie koncerty obsługiwane były przez firmę "Rymon Sound" z Piły z którą Ohm Polska współpracuje od 2007r. Właściciel firmy - Jarosław Rymon-Lipiński zakupił system Lunaray oraz jako pierwszy na świecie system Ersa Major wraz z subwooferami PUKK-218 i kompletnym systemem monitorowym.

[img:2]

Po wielu koncertach (z różnymi firmami nagłośnieniowymi) szef ekipy technicznej "Sabatonu", w porozumieniu z zespołem i całą ekipą techniczną, wybrał firmę "Rymon Sound" do obsługi całej trasy. Na pytanie zadane we wstępie chyba wobec tego nie trzeba odpowiadać.

[img:3:R]"Nasza firma została wybrana do dostarczenia i obsługi nagłośnienia oraz oświetlenia tych czterech niesamowitych koncertów. - czytamy na stronie internetowej Rymon-Sound - Na wszystkich czterech koncertach w klubach: Studio w Krakowie, Mega Club w Katowicach, Dekompresja w Łodzi oraz w Pod Palmą w Rzeszowie pracował nasz najnowszy system nagłaśniający OHM Ersa Major. Główny road manager i zarazem akustyk f.o.h. Chris Buckley już po czerwcowym koncercie w Malborku był bardzo zadowolony z naszej pracy i od razu zaproponował polskiemu agentowi "Sabatonu", aby to RYMON SOUND obsługiwała całą jesienną trasę w Polsce. Po raz kolejny było nam miło współpracować z zespołem "Sabaton" oraz z zespołami występującymi przed główną gwiazdą a były to: niemiecki "Steelwing" i irlandzki "Alestorm."

Kolumny i głośniki Systemy liniowe Subwoofery aktywne Pełnopasmowe pasywne Monitory sceniczne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

OHM Polska Sp. z o.o.

adres:
ul. Makowa 2 62-300 Przyborki

Sklepy muzyczne > Ohm rozwiń listę sklepów

Pro Audio

Wydajna kolumna bateryjna o szerokim spektrum nagłośnienia
Więcej wiadomości