NAMM11: Numark DJ2GO

NAMM11: Numark DJ2GO

19 stycznia 2011, 11:53
Producent: Numark


DJ2GO to przenośny i niedrogi kontroler, który pozwala na pełną kontrolę Twojego oprogramowania DJ. DJ2GO pomimo nieiwelkiej wagi i niewielkiego rozmiaru zapewnia dwa jogi, crossfader, pitch, potencjometry gain na słuchawki oraz master.


System pozwala na szybki transport utworów z komputera bez dotykania jego klawiatury. DJ2GO posiada także przydatne (jak dla kogo) przyciski Sync do natychmiastowego wyrównania tempa obu utworów oraz przycisk pozwalający monitorować sygnał na każdym decku.

W zestawie z DJ2GO dołączona jest również specjalna edycja oprogramowania Virtual DJ, która doskonale pasuje do tego kontrolera. Wszystkie kontrolery na DJ2GO sa już zmapowane pod odpowiednie funkcje w sofcie. Jednak użytkownik ma możliwość pracy także na innym oprogramowaniu skierowanym do DJ'ów.Specyfikacja:

  • Kompatybilny z każdą aplikacją DJ zdolną osłużyć sprzęt poprzez MIDI
  • Wbudowana nawigacja wylkuczająca używanie myszki
  • Podłączenia do PC lub MAC poprzez USB
  • Dołączany w zestawie Virual DJ LE
Kontrolery MIDI USB CD / MP3 / HDD playery Oprogramowanie DJ

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Numark rozwiń listę sklepów

Studio

Tascam Mixcast 4  - kompleksowa stacja do produkcji podcastów
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz