Jupiter - znakomite instrumenty dęte w sprzedaży

Jupiter - znakomite instrumenty dęte w sprzedaży

24 stycznia 2011, 12:59
Producent: Jupiter
Dystrybucja: Music Info

[img:1]Jupiter to ponad 30 lat produkcji instrumentów dętych. Jest to sprawdzona marka w każdej kategorii wiekowej doceniana przez początkujących jaki i profesjonalistów. Bardzo dobre wykonanie i satysfakcja z grania gwarantowana.


W ciągłej sprzedaży flagowe modele marki Jupiter FLET JFL 511ESSC (EL), SKASOFON Altowy JAS 567 GL, doskonałe PUZONY B/F serii JSL 636 L oraz niezniszczalne TUBY zarówno dla solistów jak i orkiestr.

[img:2]


Zobacz historię firmy JUPIETER

Historia firmy JUPITER zaczyna się w 1930 roku kiedy funkcjonuje jako firma zajmująca się produkcją instrumentów w celach edukacyjnych. Z każdym rokiem firma rosła w siłę zdobywając doświadczenia co poskutkowało tym, że dziś jest jedną z wiodących firm produkujących drewniane oraz blaszane instrumenty dęte. Jupiter stosuje najnowsze technologie wytwarzania odpowiadające wysokiemu standardowi instrumentów. Firma współpracuje z wieloma głównymi muzykami i artystami którzy cenią te instrumenty za dobre wykonanie oraz jakość brzmienia.

Używanie najnowszych maszyn jak twierdzi JUPITER nie zastąpi tworzenia instrumentu ludzkimi rękami, dlatego też wspólną cechą wszystkich instrumentów Jupitera jest trwałe wykończenie o wysokiej jakości. Każdy instrument przechodzi przez proces tworzenia który kończy się ręcznym wykończeniem i polerowaniem. Instrumenty metalowe otrzymują specjalne ultra soniczne czyszczenie, które zapewnia powierzchni oczyszczanie z osadów które mogły by być przeszkodą w lakierowaniu instrumentu.Instrument przed opuszczeniem fabryki jest osobiście testowany przez techników. Wszystko to zapewnia grającym na instrumentach dętych Jupitera duży komfort grania. Intonacja, funkcjonalność oraz jakość wykonania są na najwyższym poziomie.
Dęte blaszane Klarnety Saksofony Flety proste Fagoty Trąbki Puzony Tuby Waltornie, rogi Dęte drewniane Flety poprzeczne Flety piccolo Kornety Flugerhorny Tenory, barytony, eufonie

Gdzie kupić?

Jupiter

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Jupiter rozwiń listę sklepów

Warsztaty Oświetleniowe LTT 2024 online - Zobacz video
Więcej wiadomości