STUDIO 49: Nowa marimba ROYAL PERCUSSION RMV 4300

STUDIO 49: Nowa marimba ROYAL PERCUSSION RMV 4300

21 lutego 2011, 12:45
Producent: Studio 49

NOWA Marimba STUDIO 49: ROYAL PERCUSSION RMV 4300

[img:2:L]Nowa generacja wszechstronnych marimb - stuprocentowo niemiecka produkcja. Marimba RMV 4300 ma 4 i 1/3 oktawy zakresu skali. Możliwe jest zwiększenie skali przez dołączenie patentowych elementów producenta, pozwalających na montaż dodatkowych płytek (patent nr. 103 09 270).

[img:1]

Dźwięki i Intonacja: Użycie tylko najlepszej jakości drzewa różanego z Hondurasu gwarantuje idealną intonację i długie wybrzmienie dźwięku. Płytki basowe dopracowane są pod kątem nadawania silnej podstawy brzmieniowej o dużej donośności dźwięku.

Konstrukcja i rama: Konstrukcja ramy pozwala na dostosowanie skali i wielkości instrumentu do potrzeb. W ciągu kilku minut, bez zmiany boków, listew podtrzymujących płytki czy nawet bez konieczności zdejmowania płytek ze sznurków, można uzyskać konfigurację marimby od A, od C lub nawet ksylorimby. Części odporne są na zużycie związane z częstym rozkładaniem i składaniem instrumentu. Listwy skonstruowane są z wymiennie układanych warstw drewna i aluminium, co zwiększa stabilność klawiatury. Dzięki systemowi śrub do regulacji wysokości, nie ma problemu z ustawieniem obydwu końców marimby na dokładanie tym samym poziomie.

Rezonatory: Wszystkie rezonatory są wykonane z wysokiej jakości aluminium. Rezonatory płytek basowych mają owalny kształt, zwiększający dodatkowo siłę dźwięku. Wszystkie rezonatory są dostosowane do siebie, co pozwala na zbalansowany dźwięk całego instrumentu. Możliwe jest także podpięcie rur do listwy za pomocą specjalnych zaczepów. 

STUDIO 49 - Cord guide (kanał dla sznurków): zapewnia większy relaks dla ręki grającego, dzięki stabilniejszym płytkom, a także zwiększa żywotność sznurków i boków płytek.
Orkiestrowe Marimby

Gdzie kupić?

Studio 49

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Studio 49 rozwiń listę sklepów

Perkusja

Korg Drumlogue - Maszyna perkusyjna po nowemu
Więcej wiadomości