Steinberg LoopMash na iPhone'a

Steinberg LoopMash na iPhone'a

24 marca 2011, 00:00
Producent: Steinberg
[img:4]
[img:1:L]Jak grzyby po deszczu pojawiają się nowe aplikacje muzyczne na urządzenia przenośne firmy Apple. Do grona producentów produkujących mobilne wersje swojego oprogramowania dołącza Steinberg, udostępniając aplikację LoopMash użytkownikom iPhonów i dotykowych iPodów.

Aplikacja ta służy do rearanżowania czterech dwu barowych pętli  (pociętych na równe części) poprzez kreatywne dopasowanie i zastąpienie pasujących do siebie elementów. Dodatkowo z pomocą w tym procesie użytkownikowi przychodzą efekty o studyjnej jakości, by urozmaicić zabawę. Razem z aplikacją dostarczane jest 40 presetów i 250 pętli w różnych stylach muzycznych.

[lupa:1]

Bazujący na technologii wprowadzonej przez firmę Yamaha, LoopMash na iPhone jest okrojoną wersją wtyczki o tej samej nazwie wchodzącej w skład flagowego produktu firmy Steinberg: Cubase'a. Ciekawie prezentuje się interfejs 3D zastosowany w mobilnej wersji.

Widać Steinberg zapragnął urozmaicić podróże muzykom, a ciekawie prezentującym się interfejsem zachęcić nie tylko ich do skorzystania z aplikacji. Dużo młodych (i nie tylko) ludzi korzysta z iPhonów, może dla niektórych z nich właśnie LoopMash w wersji mobilnej będzie wstępem do świata muzyki. Aplikacją dzięki, której zaczną interesować się tym tematem. Kiedy tak będzie spojrzą na nazwę producenta i trafią na stronę www Steinberga, i takie myślę było między innymi założenie marketingowe firmy wprowadzając produkt na rynek.

[img:2]

LoopMash App w pigułce:


  • nieco ponad 250 pętli audio,
  • 40 gotowych presetów,
  • intuicyjny interfejs 3D,
  • możliwość załadowania 4 pętli, składających się na scenę,
  • 8 scen składających się na preset,
  • kompatybylny z iPhone 3GS i 4 (iOS 4 bądź wyższy), iPod touch (trzecia i czwarta generacja), iPAD (z włączonym skalowaniem ekranu)


Cena: 3.99 $

[img:3]
Oprogramowanie i DAW Pluginy, instrumenty, sample

Gdzie kupić?

Steinberg

Dystrybucja w Polsce:

Yamaha Music Europe GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce

adres:
ul. Wielicka 52 02-657 Warszawa

Sklepy muzyczne > Steinberg rozwiń listę sklepów

Studio

DirectOut i RME znów łączą siły
Więcej wiadomości