Mały, lekki, wielki, potężny Vari-Lite VL880

Mały, lekki, wielki, potężny Vari-Lite VL880

1 kwietnia 2011, 11:25
Producent: Vari-Lite
Nowa ruchoma głowa VARI-LITE VL880 typu Spot to nowe narzędzie łączące w swej konstrukcji kompaktowość i walory ekonomiczne z mocą i potężnym wachlarzem zastosowań. Ta nowa seria świateł od Philips Vari-Lite będzie w rękach realizatorów efektywnym narzędziem niezależnie od miejsca i rozmiaru realizacji.

[img:1:L]VL880 jest dokładnie tym, czego profesjonaliści mogliby się spodziewać po oświetleniu Vari-Lite – uosobieniem jakości i funkcjonalności. Jest niewielkich rozmiarów, lekka, niezwykle kompaktowa i szybka dzięki zastosowaniu lampy MSR Platinum 35 o mocy 800W. Imponująca wydajność na poziomie 18000 – 21000 lumenów, zakres zbliżenia od 15 do 36° oraz mechaniczna przesłona zapewniają stałą, pewną kontrolę strumienia światła. Dodatkowe opcje optymalizacji światła zostały wprowadzone poprzez zastosowanie usuwalnego szkła typu Frost, pozwalającego na rozproszenie i zmiękczenie strumienia.

VL880 zapewnia również znakomity system mieszania barw, bazujący na wychwalanej przez profesjonalistów serii 3000 Color System opartej na konstrukcji 3-kołowej. Do projekcji obrazów zastosowano dwie zasłony oświetleniowe, jedna z siedmioma zmiennymi pozycjami, druga z dziesięcioma stałymi.

VL880 posiada wszystko, co tak naprawdę liczy się dla realizatorów – praktycznie nieograniczona paleta barw, niezrównana ostrość optyki, wyjątkowy zakres zbliżenia, gładkie i szybkie możliwości ruchowe i imponującą wydajność. Wszystkie możliwości ruchomej głowy Vari-Lite zamknięte zostały w niewielkiej i lekkiej obudowie dostępnej za niezwykle atrakcyjną cenę. Oczywiście z zawartością…

[img:2:L] [img:3:R]

Ruchome głowy

Gdzie kupić?

Vari-Lite Vari-Lite www.vari-lite.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Vari-Lite rozwiń listę sklepów

Oświetlenie

Cameo na gali rozdania nagród M.A.M.A.
Więcej wiadomości