Templeblocki z serii Open Tone od Grover Pro

Templeblocki z serii Open Tone od Grover Pro

5 kwietnia 2011, 11:28
Producent: Grover

[img:1:L]Grover Pro Percussion zaprojektował nowe templeblocki z serii Open Tone. Są one ręcznie wykonywane w USA, z wysokiej jakości brzozy rosyjskiej.


Drewno to zostało wybrane ze względu na wyjątkową wytrzymałość i głęboki dźwięk. Każdy blok, nie tylko jest jednym z elementów skali, ale też jest szczegółowo dostrajany do pozostałych, w celu uzyskania jak najlepszego współbrzmienia w ramach całego instrumentu. Brzmienie bloków jest bardzo koherentne dzięki takiemu systemowi projektowania. Warto też zwrócić uwagę na wysoką jakość wykonania całego zestawu, równie staranną dla każdego pojedynczego elementu.

[lupa:1]

Zestaw standardowy (model TPB-X)
[lupa:2]
Specjalny model basowy (TPB-XB)


Każdy zestaw Grover’owskich templeblocków zawiera dedykowaną klemę ”szybko mocującą”, umożliwiającą montowanie na praktycznie każdym statywie, na przykład od talerzy albo koncertowych tomów. Wykonanie z aluminium lotniczej jakości, uchwyt ten jest jednym z najmocniejszych na rynku. Grover oferuje osiem strojonych bloków. Zestaw standardowy (model TPB-X) jest idealny do dowolnych zastosowań i zawiera pięć wysokości. Specjalny model basowy (TPB-XB) to trzy dodatkowe, niskie bloki, pozwalające na rozbudowę spektrum brzmieniowego w dół skali. Możliwe jest kupno zestawu basowego niezależnie od standardowego.

[lupa:3]

 
Perkusjonalia Pozostałe

Gdzie kupić?

Grover

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Grover rozwiń listę sklepów

Perkusja

ALCHEM-E: Nowe perkusje elektroniczne od firmy Zildjian
Więcej wiadomości