Zoom Q3HD nakręć teledysk jedną ręką

Zoom Q3HD nakręć teledysk jedną ręką

2 maja 2011, 00:00
Producent: Zoom
[img:1]

Zoom Q3HD to podręczny rejestrator audio/video. Świetna zabawka dla turystów, dziennikarzy I wszystkich tych, którzy mają potrzebę uchwycić obraz I dźwięk na dłużej.

Urządzenie rozmiarem przypomina telefon komórkowy, jednak jakoś nagranego pliku jest bliższa studyjnej. Dwa niepozorne mikrofony kondensacyjne zamontowane w pozycji X/Y o zasięgu 120° to esencja głębi stereofonicznego nagrania.

[img:2]

Spory ekran, jak na rozmiary urządzenia, pozwala na monitorowanie nagrania. W zależności od potrzeby można wybrać profil dla głośnego lub standardowego otoczenia lub zdać się na mechaniczny wybór i ustawić automatyczne dopasowywanie głośności. Ze względu na outdoorowe przeznaczenie Zoom Q3HD posiada niezbędną do profesjonalnych nagrań w terenie pełnym szumów funkcję osłonę przed wiatrem (windscreen).

Nagrania można edytować w trakcie tworzenia – za pomocą HandyShare software, lub studyjnie, po przerzuceniu plików przez wbudowany kabel USB do komputera.Parametry rejestracji video zaprojektowane równie profesjonalnie jak audio. Szczegóły na stronie producenta.Rejestracja mobilna Mikrofony Kamery Rejestrator Akcesoria inne Reporterskie

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

adres:
Moriz-Seeler-Straße 3 12489 Berlin

Pro Audio

Meyer Sound ULTRA‑X80 - najmocniejszy członek rodziny ULTRA
Więcej wiadomości