Tylko 40 takich sztuk!

Tylko 40 takich sztuk!

21 maja 2011, 00:00
Producent: Orange Amps
[img:2]

Firma Orange od dziesięcioleci produkuje wzmacniacze urzekające gitarzystów ciekawym design’em i wyjątkowym brzmieniem. Nie są to jedyne cechy odróżniające te wzmacniacze od innych marek. Na pewno ktoś kto miał okazję zagrać i dotknąć któregoś z produktów Orange zgodzi się zapewne iż jest w nim właśnie coś czego nie spotkał nigdzie indziej. 

Idąc tym tropem Orange wprowadza nową limitowaną serię wzmacniaczy w barwach narodowych Wielkiej Brytanii. Jeden z takich wzmacniaczy mieliśmy okazję zobaczyć na targach MusikMesse we Frankfurcie tego roku. Zostanie wyprodukowanych tylko 40 sztuk .


[img:1]
Wzmacniacze Głowy gitarowe

Gdzie kupić?

Orange Amps Orange Amps www.orangeamps.com

Dystrybucja w Polsce:

ARCADE AUDIO Sp. z o.o.

adres:
ul. Galicyjska 2 32-091 Michałowice k/Krakowa

Sklepy muzyczne > Orange Amps rozwiń listę sklepów

Gitara

Nowa, akustyczna sygnatura lidera Megadeth
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz