Gibraltar nowości - to zainteresuje każdego perkusistę!

Gibraltar nowości - to zainteresuje każdego perkusistę!

24 czerwca 2011, 10:33
Producent: Gibraltar
Dystrybucja: Musikmesse Frankfurt

W przeciągu ostatnich kilku miesięcy firma Gibraltar ujawniła kilka nowości, które mogą zainteresować każdego perkusistę.

Podczas MusikMesse we Frankfurcie mieliśmy także okazję zobaczyć niektóre z nich. Zapraszamy do obejrzenia video relacji ze stosika Gibraltar, po którym oprowadza nas przedstawiciel Firmy Zibi - dystrybutor  marki Gibraltar w Polsce.


Four-Post Road Series
Nowy system ram Four-Post Road Series, na który składają się cztery wykrzywione, poziome ramy, które otaczają gracza tworząc wygodny i stabilny system mocowań bębnów, talerzy itp. Jest to zestaw doskonały dla setów perkusyjnych z jedną bądź dwoma centralami. Cena detaliczna: 725$

[img:1]
Quad Mount Platform Stand
Quad Mount Platform Stand pozwala perkusiście na zamontowanie dwóch elektronicznych tom-padów wraz z dwom ramionami do talerzy na jednej platformie montującej. Statywy Quad Mount Platform są bardzo lekkie i łatwe do montażu co zaoszczędzi każdemu czasu i miejsca na podłodze. Dodatkowo, statywy te mają możliwość szerokiej regulacji wysokości przez co można grać nawet na stojąco.

[img:2]
Zestaw ram na kółkac
Gibraltar z dumą prezentuje także zestaw ram na kółkach zaprojektowanych specjalnie dla Drum Corps. Design nowych ram współpracuje wprost idealnie z multinstrumentalnymi stacjami od Drum Corps. co zapewnia nieograniczone opcje montażu. 9-calowe locki regulacyjne zamontowane wprost na ramie sprawiają, że cała stacja jest mobilna. Dzięki tym nowym systemom, nasze zestawy mogą być zmieniane jak tylko zechcemy.

[img:3]
Statyw Ultra Adjust Hi-Hat
Statyw Ultra Adjust Hi-Hat to innowacyjny system dający graczom komfortowe ustawienia nóg statywu oraz niezależne umiejscowienie talerzy. Opatentowany przez Gibraltar system Ultra Adjust zawiera dwa bezprzekładniowe punkty pozycjonowania, które pozwalają perkusiście wybrać niezależną pozycję górnej części hi-hatu.

[img:4]
Turning Point
Hardware z serii Turning Point czyli trójnogowe statywy stworzone z chromu i aluminium oferujące stabilność i wytrzymałość bez dodatkowej wagi. Memory Locki założone na nogach gwarantują taką samą pozycję całego statywu za każdym ponownym rozkładaniem.

[img:5]
Swing Nut
Swing Nut czyli nowy system motylków na gwint ramion do talerzy. Wystarczy nacisnąć na sprężynę znajdującą się pod filcem, przekręcić raz motylkiem i zdjąć / założyć blachę. Nigdy więcej zgubionych motylków ani masy minut spędzonych nad ich odkręcaniem.

[img:6][img:7]
Hardware Statywy Ramy Uchwyty

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

GEWA Polska Sp. z o.o.

adres:
ul. Strzelecka 44/4 45-525 Opole

Sklepy muzyczne > Gibraltar rozwiń listę sklepów

Perkusja

S Dark - Nowość od firmy Zildjian
Więcej wiadomości