DigiTech iPB-10 iPad

DigiTech iPB-10 iPad

7 lipca 2011, 00:00
Producent: Digitech
Dystrybucja: ESS Audio


Pomysł umiejscowienia iPada na podłodze i operowania nogą w jego pobliżu może vwydawać się pomysłem nienajlepszym, z wiadomych względów. To właśnie sugeruje producent DigiTech, byście zrobili, jeśli zdecydujecie się na zakup nowego kontrolera nożnego iPB-10. Jest to pierwsza tego typu aplikacja, dostępna na rynku.

[img:1]

iPB-10 posiada dock na iPoda i jest zaprojektowany by współpracować z aplikacją iPB Nexus, która ma pojawić się na rynku niebawem. Dzięki tej aplikacji gitarzyści będą mogli korzystać z funkcji "drag and drop", by zmieniać niemal natychmiastowo formy ekspresji.

Możliwy będzie podgląd parametrów w czasie rzeczywistym.

[img:4]

Ten zestaw pozwala na zastosowanie 87 kontrolek nożnych. Możliwe jest zastosowanie do 10 kontrolek w każdym z ustawień. Jeśli chodzi o zapisywanie presetów, producent zapewnia nieograniczone możliwości. Przechowywane są one w My Tones library.

[img:2]

Dzięki nowej technologii iPada, dosłownie za dotknięciem palca możliwa jest indywidualna konfiguracja kontrolek ekspresji, ich włączenie i wyłączenie, a także zmiana parametrów.

iPB-10 pozwala na niesamowitą elastyczność. Można przywołać każde z zapisanych ustawień poprzez dotyk monitora, co niesamowicie usprawnia sceniczne występy. Dzięki temu gitarzyści mogą używać na scenie innych kontrolek ekspresji nawet w każdej zwrotce utworu, nie mówiąc o zróżnicowanych ustawieniach dla indywidualnych utworów.

Produkt używa procesorów DNA2™, co umożliwia uniknięcie latencji oraz edycję sygnału w high-definition.

[img:3]

.


Efekty Kontrolery MIDI USB Kaczki i whammy

Gdzie kupić?

Digitech

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Digitech rozwiń listę sklepów

Gitara

Gibson i Adam Jones pracują nad sygnowaną Flying V
Więcej wiadomości