Nowe tamburyny „PANDEIROS” od Remo

Nowe tamburyny „PANDEIROS” od Remo

3 lipca 2011, 00:00
Producent: Remo
Dystrybucja: Music Info


Pandeiro to brazylijski tamburyn, który skonstruowany jest z jednego naciągu z unikalnym zestawem dzwonków po bokach. Remo Pandeiros zostały wyważone specjalnie dla początkujących ale także profesjonalnych muzyków, oraz są dostępne w kilku modelach.

Remo Pandeiros przeznaczone są do nowoczesnych technik gry. Są one specjalnie wyważone, co pomaga początkującym jak i profesjonalistom, minimalizując zmęczenie ich dłoni. Tamburyny z tej serii oferują doskonale brzmiące dzwonki oraz nowy naciąg Skyndeep® Ultratac dający dźwięk najwyższej jakości, a także atrakcyjny wygląd. Naciąg ten dodaje niepowtarzalnej, „zwierzęcej” tekstury oraz pozwala na wyprodukowanie szerokiej gamy dźwięków, od wysokich tonów aż do niskich basów.

Modele:

CHORO, SAMBA CHORO:

Choro Pandeiro jest idealnym modelem do grania tradycyjnej, brazylijskiej Samby oraz Chorinhos ale także do nowych, bardziej popularnych rytmów jak Samba Funk czy Samba Reggae.

Choro

[img:1]

Samba Choro

[img:2]


CAPOEIRA, SAMBA CAPOEIRA:

Capoeira Pandeiro został zaprojektowany dla nowoczesnych technik grania. Są one specjalnie wyważone, co pomaga początkującym jak i profesjonalistom, minimalizując zmęczenie ich dłoni. Tamburyny te są idealne do tradycyjnej, brazylijskiej Samby ale w szczególności do brazylijskich sztuk walki zwanych Capoeira.Capoeira

[img:3]

Samba Capoeira

[img:4]
Akustyczne Perkusjonalia Tamburyny

Gdzie kupić?

Remo Remo remo.com

Dystrybucja w Polsce:

GEWA Polska Sp. z o.o.

adres:
ul. Strzelecka 44/4 45-525 Opole

Sklepy muzyczne > Remo rozwiń listę sklepów

Perkusja

Korg Drumlogue - Maszyna perkusyjna po nowemu
Więcej wiadomości