RCF TTL11-A to kompaktowy system sprawdzający się w wielu aplikacjach.

RCF TTL11-A to kompaktowy system sprawdzający się w wielu aplikacjach.

8 lipca 2011, 14:13
Producent: RCF
[img:1]

TTL11-A to kompaktowy system sprawdzający się w wielu aplikacjach. System jest prosty w obsłudze i ustawieniu w danym otoczeniu.

System TTL11A składa się z matrycy kolumn. TTL11A-H dba o obszar średnich i wysokich częstotliwości, a TTL11A-B o obszar niskiego pasma. Jeżeli w swojej aplikacji będziesz potrzebować rozszerzenia niskich częstotliwości, można zastosować dodatkowo subwoofer TTS-26-A.

TTL11A-H to moduł wysokotonowy, wyposażony w cztery neodymowe drivery ciśnieniowe 2,5”, z 1,5” wyjściem.. TTL11A-B to sekcja częstotliwości basowych systemu, składająca się z czterech 8” neodymowych wooferów z 2,5” cewką, dającą perfekcyjną odpowiedź mid basową.

Potężny procesor DSP, 96kHz, 32bit, zintegrowany z modułem TTL11A-H, przetwarza sygnał również dla modułu TTL11A-B.


Cyfrowe sterowanie

  • Pełna kontrola kąta i rozproszenia.
  • WYSOKOŚĆ: Wysokość instalacji podstawy TTL11A-B od 0 do 2m, ze skokiem 0,5m.
  • ZASIĘG: wybór zasięgu systemu Bliski/średni/Daleki
  • OPÓŹNIENIE: Od 0 do 10m ze skokiem 0,1m, Od 10 do 20 m, ze skokiem co 1m.


Tuba Wysokich Częstotliwości

Kompaktowa wielodrożna tuba o stałej kierunkowości, wyposażona jest w cztery 2,5” tytanowe drivery ciśnieniowe, dając nieprzeciętny poziom wyjściowy i perfekcyjną kontrolę pokrycia.

Szybko blokująca się mechanika

TTL11A-H i TTL11A-B są wyposażone w mocne i wielofunkcyjne górne i dolne zaczepy, dając perfekcyjną stabilność podczas pracy na żywo, lub łatwy montaż w stałych instalacjach.
 

TTL 11-A sprawdza się w różnorodnych aplikacjach. W prezentacjach AV lub imprezach korporacyjnych, system TTL11-A jest perfekcyjnym rozwiązaniem. Możesz z łatwością ustawić system, skupiając się na dostarczeniu czystej i głośnej reprodukcji głosu prezentera, lub występu. W połączeniu z kompaktowymi rozmiarami, TTL11-A jest łatwy w transporcie, ustawieniu i użytkowaniu. Perfekcyjny w małych i średnich miejscach, teatrach, wypożyczeniach czy zespołach gdzie rozmiar gra znaczenie, ale bez kompromisu dla dźwięku.


TTL11

[img:2]


TTS26

[img:3]
Sztuka wzmocnienia

System TTL11-A posiada 4000 Wat. TTL11A-H (średnie i wysokie) ma 2000 Wat w 7 drożnym wzmocnieniu, a TTL11A-B (Niskie) ma 2000 Wat.

[img:4]

W aplikacjach gdzie potrzeba będzie więcej mocy dla niskich częstotliwości TTS26-A będzie perfekcyjnym uzupełnieniem systemu TTL11A. Dwa wysokiej mocy 15” neodymowe woofery, zasilane są z cyfrowego wzmacniacza 3400 Wat, dostarczając zwartego uderzenia basu przy pracy na żywo.Zestawy przenośne (PA) Kolumny i głośniki Pełnopasmowe aktywne Subwoofery aktywne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

ARCADE AUDIO Sp. z o.o.

adres:
ul. Galicyjska 2 32-091 Michałowice k/Krakowa

Sklepy muzyczne > RCF rozwiń listę sklepów

HiFi

Jak wygląda komunikacja w teatrze i rola inspicjenta?
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz