UWAGA !!! SKRADZIONO INSTRUMENT

UWAGA !!! SKRADZIONO INSTRUMENT

22 lipca 2011, 17:40

MUSIC PARTNERS POLSKA wraz z FILHARMONIĄ KALISKĄ zawiadamia iż muzyk Krzysztof Białasik został okradziony.

W nocy z 12-go na 13-go Lipca skradziono róg barokowy model Leichamschneider ręcznie robiony przez Andreas`a Jungwirth`a z Austrii.

Instrument jest niewielkich rozmiarów, ma zdobioną czarę pomalowaną na czarno od wewnętrznej strony.

W komplecie znajdowały się dwa krągliki - f, g. Futerał koloru niebieskiego i ustnik - złoty rant, oraz srebrny kielich.

Futerał oklejony był taśmą koloru żółto-czarnego, ostrzegawczą. Z ustaleń wynika, że złodziej przesiadł się na dworcu PKP w Poznaniu - przyjechał tam taksówką z Niemiec z Frankfurtu nad Odrą, gdzie instrument został skradziony, oraz prawdopodobnie odjechał pociągiem w kierunku Bydgoszczy.

[img:1:L]Róg barokowy Leichamschneider jest niezwykle rzadkim instrumentem i tylko kilka osób w Polsce zajmuje się nim profesjonalnie dlatego złodziejowi najprawdopodobniej będzie trudno wycenić instrument we własnym zakresie, będzie musiał więc najprawdopodobniej zgłosić się do sklepu muzycznego lub instytucji typu Akademia Muzyczna, Filharmonia itp.

W przypadku pojawienia się osoby z instrumentem w celu wyceny bardzo prosimy o kontakt z Krzysztofem Białasikiem pod numerem telefonu 693344475 lub z biurem Music Partners Polska.

Dysponujemy zdjęciem złodzieja z monitoringu, które możemy przesłać po otrzymaniu sygnału od Państwa.

Właściciel przewiduje nagrodę za pomoc w odnalezieniu instrumentu.

[img:2]

Dęte blaszane Waltornie, rogi
Adaptacyjne zestawy głośnikowe EAW AC6 na NAMM Show 2022
Więcej wiadomości