Chris Botti powraca z koncertem do Polski

Chris Botti powraca z koncertem do Polski

1 września 2011, 12:03
Live Nation z przyjemnością zaprasza na koncert ulubieńca polskiej publiczności – Chrisa Bottiego. Koncert odbędzie się 7 kwietnia 2012 roku w warszawskiej Sali Kongresowej.
[img:1]
Płyta Chrisa BottiegoWhen I Fall In Love, wydana w 2004 roku i określona przez krytyków jako rewelacyjna, uczyniła Bottiego najlepiej sprzedającym instrumentalnym artystą w Ameryce i umożliwila dotarcie do publiczności, która zazwyczaj sympatyzuje z muzyką pop. W 2004 roku magazyn People zaliczył Bottiego do grona 50 najpiękniejszych ludzi.

W ciągu ostatnich trzech dekad Botti nagrywał i występował z najlepszymi artystami, takimi jak Frank Sinatra, Sting, Josh Groban, Michael Buble, Paul Simon, Joni Mitchell, John Mayer, Andrea Bocelli, Joshua Bell oraz Steven Tyler.

Bilety na koncert Chrisa Bottiego w cenach 187, 193, 215 i 237 zł dostępne są w sprzedaży internetowej na stronach LiveNation.pl oraz Eventim.pl a także w wybranych sklepach, takich jak: Media Markt i Saturn, w punkcie firmowym Eventim - dawny ZASP (Warszawa) oraz w innych niezależnych punktach sprzedaży biletów w całej Polsce.

 

więcej: livenation.pl

Muzyka

NEXT FEST Showcase & Conference w Poznaniu
Więcej wiadomości