Dwa nowe naciągi od Evans

Dwa nowe naciągi od Evans

1 października 2011, 00:00
Producent: Evans
[img:1:L] Jeden z najsłynniejszych producentów membran perkusyjnych, firma Evans z USA, zaprezentował ostatnio dwa nowe rodzaje naciągów marszowych.


Pierwszym z nich jest EC2 Clear. Naciąg ten stworzony został z dwóch, 7-milimetrowych warstw co przekłada się na większą siłę i wytrzymałość. Technologia Sound Shaping (SST) kontroluje wydźwięki daje brzmienie bardziej skupione. Ostatnią nowością jest z kolei specjalnie zaprojektowany profil obręczy, aby membrana wytrzymała większe napięcia i była bardziej trwała.

[img:2]

Kolejna nowość od Evans to membrana Hybrid-S. Naciąg ten posiada dwa unikalne włókna, które, gdyłączą się razem, zapewniają ciepłe i pełne brzmienie z doskonałą reakcją. Bez utraty trwałości Hybrid-S dostarcza delikatniejszego feelingu nawet dla młodszych graczy oraz szerszą gamę reakcji co sprawia, że nawet drobne partie brzmią wzniośle.

[img:3]
Akcesoria Naciągi

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

MUSIC DEALER S.J.

adres:
ul. Gospodarcza 7 20-213 Lublin

Sklepy muzyczne > Evans rozwiń listę sklepów

Perkusja

Tegoroczna edycja Young Drum Hero już w październiku
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz