ZAPOWIADAMY ZUPEŁNĄ NOWOŚĆ! Nadchodzi seria Modern Player

ZAPOWIADAMY ZUPEŁNĄ NOWOŚĆ! Nadchodzi seria Modern Player

1 października 2011, 00:00
Producent: Fender
Dystrybucja: Aplauz Sp. z o.o
[img:1]
 Fender przedstawia nowość! Seria Fender Modern Player to rozwiązanie dla wszystkich, którym dotychczas brakowało instrumentu “pomiędzy” Squierem a Fenderem serii Standard. Nowe modele Modern Player plasują się właśnie “poniżej” serii Standard, ale z logo Fender na główce. Są to gitary o klasycznych fenderowskich korpusach, ale w raczej nietypowych wersjach. Pierwsze tradycyjnie stylizowane instrumenty marki Fender nadal są w serii Standard. 

Modern Player Tele Plus
Nietypowy telecaster ze względu na trzy przetworniki, w tym humbucker przy mostku. Jeszcze więcej opcji brzmieniowych dzięki funkcji rozłączania cewek humbuckera. Świetny wygląd, vintage’owy charakter i wyjątkowe brzmienie.

[img:2]

Modern Player Jaguar
Hybryda z mahoniowym korpusem Jaguara, pickupami MP-90 i mostkiem Adjust-o-Matic. Nietypowej całości dopełnia gniazdo jack pochodzące ze Strata i brak płytki maskującej.

[img:3]

Modern Player Marauder
Model luźno oparty na projekcie z lat ‘60, który nigdy nie został zrealizowany. Jednostronne tremolo, przełącznik 5-pozycyjny, a do tego przetworniki: Jazzmaster Pickup przy gryfie i trzycewkowy Triplebucker przy mostku.

[img:4]


Modern Player Tele Bass
Kształt pierwotnego Precision Bassu z dwoma szerokopasmowymi pickupami w puszkach. Vintage’owy kształt i gniotące brzmienie.

[img:5]

Modern Player Jaguar Bass
Bas w kształcie Jaguar z przetwornikami Precision i Jazz oraz klonowym gryfem z markerami w kształcie bloków. Wyjątkowy instrument dla wyjątkowego basisty.

[img:6]

Modern Player Jazz Bass Plus
Oto Jazz Bass z humbuckerami, i to od razu dwoma. Masywny sound, podrasowany dzięki mosiężnym siodełkom mostka.


[img:7]

Elektryczne Basowe Gitary

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Fender rozwiń listę sklepów

Gitara

MOSFET drive - overdrive od Wamplera
Więcej wiadomości