CHAUN HORTON I PAUL SIMMONS W RODZINIE GIBRALTAR

CHAUN HORTON I PAUL SIMMONS W RODZINIE GIBRALTAR

17 października 2011, 10:14
Producent: Gibraltar
Gibraltar - to słowo rzucone w towarzystwie perkusistów nie wywołuje skojarzeń związanych ze skalistym półwyspem, a z producentem tak znakomitego sprzętu jak Gretsch. Jest z czego być dumnym, jednak, jak wiadomo, powodów do dumy nigdy dość. Zatem, drodzy państwo, producent znakomitego hardware'u perkusyjnego, firma Gibraltar, ma zaszczyt ogłosić, że ich nowymi endorserami zostali Chaun Horton i Paul Simmons.


[img:1:L] Repertuar Chauna Hortona obejmuje współpracę z takimi gwiazdami jak: Natasha Bedingfield, Toni Braxton, Macy Gray, Goapele, Colbie Caillat, czy Jessica Simpson. Jako swoje bębny, wybrał Gretsch ponieważ, jak twierdzi, To bardzo prestiżowe i fenomenalne bębny, które są po prostu ponadczasowe. Jego rada dla początkujących muzyków: Kochajcie muzykę na tyle, aby tolerować i docenić jej różne formy. Dopiero wtedy będzie przeradzać się z tylko perkusisty do prawdziwego muzyka.
[img:2:R] Paul Simmons gra, występuje, tworzy i nagrywa zawodowo przez wiele lat. Głównie znany ze współpracy z Reverend Horton Heat (od 2006 roku), występował również z Petra, Black Oak Arkansas, Simmonz i Legendary Shack Shakers. Tak jak Chaun Horton, Paul również używa bębnów firmy Gretsch. Zapytany dlaczego akurat tych, odparł: Brzmienie… Po prostu brzmienie Gretsch!
Zobacz także relację ze stoiska Gibraltar podczas Messe 2011
więcej: www.emuzyk.pl
Hardware

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

GEWA Polska Sp. z o.o.

adres:
ul. Strzelecka 44/4 45-525 Opole

Sklepy muzyczne > Gibraltar rozwiń listę sklepów

Perkusja

PORADNIK: Wybieramy cajon do 700 zł
Więcej wiadomości