Pomarańczowo w grupie Evanescese!

Pomarańczowo w grupie Evanescese!

9 listopada 2011, 00:00
Producent: Orange Amps
[img:1]
[img:3]

Orange to marka której przedstawiać nie trzeba. Ich produkty, to konstrukcje uniwersalne, które sprawdzają się w świecie Popu, Rocka i Metalu. Takie gwiazdy jak Slipknot, Prince, Linkin Park czy nasze rodzinne zespoły jak Wilki i Zakopower potwierdzają klasę i jakość marki Orange.

Niedawno do zwolenników pomarańczowego brzmienia dołączyła amerykańska grupa Evanescence, wykonująca szeroko pojętą muzykę rockową. Zespół powstał w 1995 roku , w Little Rock w stanie Arkansas z inicjatywy wokalistki Amy Lee i gitarzysty Bena Moody. Evanescence jest dwukrotnym laureatem nagrody amerykańskiego przemysłu fonograficznego Grammy.

Z początkiem tego roku do składu dołączył gitarzysta Troy McLawhorn. To właśnie on wraz z bogatym bagażem doświadczeń wniósł do zespołu świeży powiew „pomarańczy”, a tym samym znalazł się na ekskluzywnej liście endorserów marki „ORANGE”.

[img:2]

[img:4]

Na wyposażeniu Troy'a znalazły się dwa wzmacniacze Orange Rockerverb 100, należące do arcydzieł światowej klasy wzmacniaczy gitarowych, które w połączeniu ze świetnie brzmiącymi paczkami PPC412 dają niesamowity efekt dźwiękowy.

Lampowy pogłos, błyszczący distortion z dużym gainem i rewelacyjne brzmienie sprawiają, że Rockerverb 100, to bardzo uniwersalny wzmacniacz gitarowy. Kolumna PPC 412, charakteryzuje się doskonałym brzmieniem i dużą wytrzymałością, dzięki czemu sprosta trudom nawet długiej trasy koncertowej.

„Jeśli chcesz wyróżniać się wśród tłumu, potrzebujesz wzmacniacza Orange” - twierdzi Troy McLawhorn.Wzmacniacze

Gdzie kupić?

Orange Amps Orange Amps www.orangeamps.com

Dystrybucja w Polsce:

ARCADE AUDIO Sp. z o.o.

adres:
ul. Galicyjska 2 32-091 Michałowice k/Krakowa

Sklepy muzyczne > Orange Amps rozwiń listę sklepów

Gitara

U Joyo dużo nowości - gitarowo, basowo i streamingowo
Więcej wiadomości