Nowa linia od HARMAN’s DigiTech: comba gitarowe i basowe

Nowa linia od HARMAN’s DigiTech: comba gitarowe i basowe

28 listopada 2011, 11:12
Producent: Digitech
Dystrybucja: ESS Audio
[img:1]

HARMAN’s DigiTech wprowadza na rynek nową linię produktów: 15-wattowe comba gitarowe i basowe. Dzięki połączeniu jakości dźwięku i elastyczności brzmienia firmy DigiTech powstały trzy różne produkty. Są to: 2-kanałowe combo gitarowe z reverbem, 2-kanałowe combo gitarowe oraz combo basowe. Każde z nich wyposażony jest w ośmiocalowy głośnik.

“DigiTech ma niezwykłą zaletę: dziesiątki lat doświadczenia w tworzeniu najbardziej rozpoznawalnych brzmień świata, a także efektów i multiefektów. Te lekkie, kompaktowe comba sa doskonałe na domową próbę, ale dość potężne, by wejść z nimi na scenę”, twierdzi Rob Urry z firmy HARMAN’s DigiTech.

DG15R, DG15 i DB15 to wzmacniacze oferujące niespotykane połączenie lekkości, łatwości w transporcie i brzmienia na niezwykłym poziomie, od bogatego, czystego brzmienia po ryczący przester. Na combach DG15R i DG15 znajdziemy pokrętła: Gain, Volume, Treble, Middle i Bass, a także przełącznik Clean/Overdrive. DB15 oferuje natomiast Volume, Treble, Middle i Bass, dzięki czemu każdy muzyk z łatwością stworzy swoje ulubione brzmienie. DG15R zawiera także reverb, tworzący pełne, przestrzenne pogłosy. Wszystkie modele posiadają też wyjście słuchawkowe 1/4” cala do domowych ćwiczeń.


Digitech DG15R 
- 15 Watt, 
- 2-kanałowe combo gitarowe z reverbem 
- 8-calowy głośnik, 
Wzmacniacze Komba gitarowe Komba basowe

Gdzie kupić?

Digitech

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Digitech rozwiń listę sklepów

Gitara

Gibson i Adam Jones pracują nad sygnowaną Flying V
Więcej wiadomości