BRENT JOHNSON endorserem BLADE Dayton

BRENT JOHNSON endorserem BLADE Dayton

27 listopada 2011, 00:00
Producent: Blade Guitars
Dystrybucja: FX MUSIC GROUP
[img:1]

Brent Johnson urodził się w Teksasie w muzykalnej rodzinie, już jako czterolatek zaczął grać na gitarze. Jego ojciec nieustannie poznawał go z najróżniejszymi stylami muzycznymi i artystami, jak Elvis Presley, Freddie King, Johnny Cash, Stevie Ray Vaughn, T-Bone Walker i dziesiątki innych. 

[img:2:R] Tuż przed czasami licealnymi jego rodzina przprowadziła się do Nowego orleanu i Brent zaczął chłonąć dżwięki miasta, grywając w klupach i festiwalach w południowej Louisianie. W roku 2002 wspólny przyjaciel przedstawił go Bryanowi Lee. Znajomość ta przerodziła się w długą i owocną muzyczną współpracę.

Bryan Lee to człowiek-instytucja dla sceny bluesowej tamtego regionu. Dzięki czasowi spędzonemu z Bryanem Brent miał przyjemność grywać z takimi legendami jak Buddy Guy i Lonnie Brooks, a także z wielkimi nazwiskami bluesa współczesnego. Instrumentem brenta Johnsona jest BLADE Dayton Deluxe z dwiema przystawkami Blade LP-92.

[img:3]


Elektryczne Gitary

Gdzie kupić?

Blade Guitars Blade Guitars www.bladeguitars.com

Dystrybucja w Polsce:

FX MUSIC GROUP

tel.: +48 (84) 639 11 22
adres:
ul. Piłsudskiego 53 22-400 Zamość

Sklepy muzyczne > Blade Guitars rozwiń listę sklepów

Maxon przedstawia limitowaną bestię
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz