OFERTY: Aplauz Music Info Arcade Audio ESS Audio Tommex OHM Polska Monacor FxMusic group Bosch Linearic

 

 
 
 


dystrybutor Dynacord
w Polsce
 
Kontakt ws. oferty
+48 (22) 853 58 02

Adres: Arkadowa 29
02-776 Warszawa
 
www.tommex.pl
[email protected]
facebook.com/dynacordpolska

ODDZIAŁY TOMMEX
Firma Tommex, dzięki wieloletniemu doświadczeniu przy projektowaniu oraz dostarczaniu systemów dźwiękowych może pochwalić się projektami z zakresu następującej tematyki:

- Sale koncertowe
- Sale konferencyjne
- Sale audiowizualne
- Obiekty amfiteatralne
- Nagłośnienia w prestiżowych obiektach hotelowych, wystawienniczych, muzeach
- Hale widowiskowo-sportowe
- Sale kinowe ( pracujące w technologii 7.1)
- Stadiony
- Kluby muzyczne,
- Restauracje
- Teatry
- Systemy DSO

Całość referencji mogą znaleźć Państwo na : REFERENCJE TOMMEX
 
 
 
Od projektu do produktu

Podążając w myśl zasady : „od projektu do produktu” Tommex wychodzi z założenia, że zastosowanie jednego urządzenia nie przyniesie tego samego efektu w dwóch różnych lokalizacjach.


Dlatego własnie w skład naszej oferty systemów
nagłośnieniowych wchodzą :

- Specjalistyczne badania oraz pomiary na terenie obiektu
- Symulacje akustyczne
- Szkolenie Obsługi pozwalające na poprawne i wydajne korzystanie z systemu
- Dobór wszystkich potrzebnych urządzeń peryferyjnych
- Wdrożenie procedur opartych na wieloletnim doświadczeniu


Dobór głośników oraz wszystkich urządzeń wykorzystanych przy instalacji systemu to rezultat wymienionych działań. Wszystkie projekty traktowane są indywidualnie, bo każda kolejna realizacja to wizytówka Tommex’u.

TOMMEX oprócz sprzedaży samych urządzeń oferuje wykwalifikowaną pomoc techniczną przy pierwszym uruchomieniu i stałe doradztwo w trakcie użytkowania.

Małe i średnie instalacje
 
Odbiorcy: kluby muzyczne - hotele - dyskoteki - firmy instalacyjne
 
Dynacord D-lite , Corus:

Systemy głośnikowe z zastosowaniem do średnich i mniejszych obiektów,
klubów i zespołów muzycznych (dostępne w sieci dealerów)
 
Dynacord jest producentem wzmacniaczy mocy, kolumn głośnikowych, procesorów dźwięku, mikserów, power-mikserów oraz kompletnych systemów nagłośnieniowy. Firma dzięki swojej wieloletniej tradycji posiada ugruntowaną markę na rynkach całego świata. Produkty Dynacord znane są ze swojej trwałości i niezawodności, przy jednoczesnym spełnieniu głównego założenia czyli doskonałej jakości dźwięku.
 
Niemal każdy artysta, który odniósł sukces na deskach estrady, korzystał z produktów Dynacord. Tom Jones, Donovan, James Last... to zaledwie 3 przykłady, ale lista zdaje się nie mieć końca. Wielu czołowych wykonawców świętowało swoje sukcesy z urządzeniami tej niemieckiej marki.
 
 
D-lite series
 
D-Lite to pełnozakresowe głośniki przeznaczone do średnich i małych obiektów. Polipropylenowa obudowa gwarantuje niespotykaną lekkość tych głośników. Szeroka gama urządzeń służących do montażu oraz atrakcyjny design kolumn sprawia, że możemy je zastosować dosłownie wszędzie.
 
Zastosowanie :
- Muzyka na żywo
- Kluby muzyczne
- Dogłośnienie
- Mobilne systemy dźwiękowe
 

Corus EvolutionCorus Evolution – to najnowsza generacja kolumn Dynacord, nawiązująca do najlepszych tradycji firmy. Nowa seria oferuje nie tylko wysoką jakość dźwięku i niezawodność, ale również bardzo atrakcyjną cenę.
Konstrukcję kolumn cechują kolejno:
 • drewniana obudowa,
 • stalowy grill,
 • wpuszczony w obudowę panel złączy orazwygodne duże uchwyty do noszenia.
 • W przypadku kolumn pełnozakresowych obudowy zostały wyposażone w specjalne zaczepy do podwieszania.

Zastosowanie
- Muzyka na żywo
- Kluby muzyczne,
- Dyskoteki
Promocyjne ceny: Zestawy :

D 12 A – 679 EUR

D 12/3 A –801 EUR


Corus C15.2 x 2 + Sub 1.18 x 2 : 2190 EUR


Systemy D-lite oraz Corus dostepne
są u autoryzowanych dealerów Tommex.

ZOBACZ
 

Ceny netto wyrażone w EURO przeliczane być powinny według obowiązującego w danym dniu kursu sprzedaży waluty przez Bank PeKaO S.A.www.pekao.com.pl.Oferta zawiera sugerowane ceny detaliczne i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art 66 par.1 Kodeksu Cywilnego
[img:1]


[img:2]
[img:8]
 
Powermate / CMS

Trzecia generacja PowerMate to przede wszystkim kontynuacja tradycji Dynacord. Charakterystyczny kształt obudowy, bezkompromisowa jakość wykonania poszczególnych elementów oraz perfekcyjna jakość dźwięku. PowerMate III w porównaniu do swojego poprzednika może pochwalić się:
 • wagą zredukowaną o 30%,
 • zwiększoną o 35% mocą (2x1000W),
 • mniejszym zużyciem energii aż o 50%,
 • możliwością edytowania efektów,
 • 6 aux'ów,
 • wzmacniaczem klasy D,
 • złączem USB 2.0 pozwalającym na rejestrowanie w komputerze
  PC do 4 kanałów (software dołączony do urządzenia),
 • wyświetlaczem OLED pozwalającym na wygodną pracę
  w każdych warunkach oświetlenia
 • specjalną obudową w kształcie walizki optymalizującą transport.
  ( Dostępna także wercja bez wzmacniacza o oznaczeniu CMS)

Cena promocyjna:

Powermate 1000/ 3 ................................. 1551,47 netto euro

CMS 1000/3 ............................................. 1020,54 netto euro


 
 
 
 
 
 
 
Duże instalacje / Firmy nagłośnieniowe

Odbiorcy: estrady - domy kultury - teatry - opery - stadiony - hale widowiskowo - sportowe
 
 
Profesjonalne systemy dźwiękowe projektowane są pod konkretne obiekty. Dynacord VL , Cobra, XA 2 są stosowane tam gdzie niezawodność i jakość dźwięku to zdecydowany priorytet.


Cobra – First Compact Line Array System

Pierwszy na świecie profesjonalny, kompaktowy system typu Line Array. Występuje w dwóch wersjach: 2 drożnej i 4 drożnej. Umożliwia nagłośnienie od małych kameralnych imprez w pomieszczeniach zamkniętych, po duże koncerty plenerowe na dystansie do 80 metrów. Kąt pokrycia dźwiękiem zestawów średnio – wysoko tonowych w poziomie wynosi 120°.Wszystkie kolumny głośnikowe posiadają aktywny system zabezpieczeń głośników przed przeciążeniem, kółka transportowe i zabezpieczenia przodu kolumn przed uszkodzeniami i nagłym deszczem. W zależności od zastosowanych procesorów i wzmacniaczy istnieje możliwość wykorzystania filtrów FIR do wygładzenia charakterystyki oraz sterowanie systemem Cobra przy pomocy oprogramowania IrisNet. Obudowy kolumn wykonane z wielowarstwowej
wodoodpornej sklejki brzozowej. Z zewnątrz obudowy powleczono je półplastyczną warstwą poliuretanu o wysokiej odporności mechanicznej. Dzięki temu zespoły głośnikowe nie wymagają pokrowców transportowych. Ponadto, każdy zespół głośnikowy posiada sztywną pokrywę zakładaną na grille, wykonaną w ten sam sposób jak reszta obudowy. Pokrywy te są mocowane do obudów za pomocą standardowych zamków motylkowych.

Rack, zawierający wzmacniacze mocy, procesor oraz panel przyłączeniowy, wykonany jest również w wersji transportowej, tzn. posiada on koła oraz pokrywy, zamykane na zamki. Okablowanie kolumn głośnikowych i raka wzmacniaczy jest zunifikowane, wykluczając możliwość wadliwego połączenia. Obudowy zespołów szerokopasmowych posiadają wbudowane szyny ANCRA oraz prowadnice taśm, służące do podwieszania. Systemy
mogą być podwieszane lub ustawiane na podłożu.

 

Zastosowanie :

 

- Domy Kultury

- Firmy nagłośnieniowe

- Sale koncertowe

- Sale amfiteatralne

- Duże powierzchnie, plenery

 

O ofertę zapytaj w oddziałach firmy Tommex

 
 

System Xa 2
 
W świecie przesyconym masową produkcją Dynacord wciąż pozostaje wierny jakości, funkcjonalności oraz klasycznemu designowi. Produkcja urządzeń o najwyższym standardzie wymaga rozwiązań, które są wynikiem wieloletnich badań inżynierów z Dynacord.
 
XA2 to system nagłośnienia, który swoimi osiągami daje maksymalną satysfakcję użytkownikowi. Jego możliwości to absolutny szczyt w swojej klasie. Niespotykane możliwości systemu wzbudzają podziw przy każdym uruchomieniu. Ten niewielki system został oparty na dwóch kolumnach Mid-Hi FX12, czterech subwooferach FX20 oraz dwóch wzmacniaczach XA 4000. Całość jest wyjątkowo kompaktowa i łatwa w transporcie.
 
System XA2 stworzono w technologii plug ‘n’ play. Takie rozwiązanie sprawia, że rozstawienie całego systemu jest wyjątkowo proste i nawet nie przeszkolony personel poradzi sobie z podłączeniem i konfiguracją urządzeń. XA2 to system nagłośnienia, który najlepiej sprawdza się w halach oraz na świeżym powietrzu z przeznaczeniem do powierzchni ca. 1000m².
W razie konieczności system może być rozbudowywany a dzięki opcjonalnym zawiesiom również podwieszany.

 

 

Zastosowanie XA 2 – Plug & Play

 

- Muzyka na żywo

- Firmy nagłośnieniowe

- Sale koncertowe

- Domy Kultury

 

O ofertę zapytaj w oddziałach firmy Tommex 
 
 

 
 
Instalacje stałe

Odbiorcy: domy kultury - teatry - opery - stadiony - hale widowiskowo - sportoweDynacord Vari Line
 
[img:7:R]Seria VariLine została zaprojektowana z myślą o różnorodnych zastosowaniach. Akustyka kolumn jak również ich mechanika pozwala na montaż w dowolnej aplikacji. Specjalne uchwyty w obudowie, szeroka gama osprzętu montażowego, dodatkowe akcesoria takie jak kółka transportowe do kolumn Sub 18 i Sub 28 sprawiają, że kolumny VariLine spełniają nie tylko wszelkie normy instalacyjne ale również wymogi firm eventowych.

Obudowy kolumn głośnikowych VariLine wykonano ze sklejki z drewna brzozowego. Całość została pokryta specjalną farbą, która gwarantuje ochronę przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Po obydwu stronach kolumny znajdują się specjalne uchwyty ułatwiające transport. Bardzo wytrzymały grill ochronny w połączeniu z ochronną pianką akustyczną skutecznie chroni membrany głośników nie wpływając negatywnie na jakość dźwięku. Specjalne ścięcie na tylnej części obudowy (12” i 15”modele) pozwala na położenie kolumny do pozycji monitorowej.

Głośniki VariLine zostały wyposażone w drivery, które charakteryzuje bardzo wysoka dynamiką w całym paśmie częstotliwości. Przetworniki 6”, 12” oraz 15” wyposażone w lekkie neodymowe magnesy, które stanowią lekkie uzupełnienie wytrzymałej obudowy.

Stało-kierunkowe głośniki typu horn zostały specjalnie zoptymalizowane przy użyciu oprogramowania CAD w efekcie czego charakteryzują się one wyjątkowo niskimi zniekształceniami. Specjalna budowa umożliwia zmianę ich z pozycji z horyzontalnej w wertykalną i odwrotnie.

Krosownice VariLine stworzono z komponentów najwyższej jakości. Trwałość zapewnia systemem Voice Coil Tracking Protection oraz halogenowe zabezpieczenie, które zapobiega przegrzaniu. Do osiągnięcia najwyższej dynamiki seria VariLine została przystosowana do obsługi przez bardzo silne wzmacniacze. Dodatkowo modele 12” oraz 15” mają możliwość pracy w trybie bi-amp. Jakość wykonania, trwałość konstrukcji oraz jej niezawodność są potwierdzone 36 miesięczną gwarancją.

Zastosowanie Variline:

 

- Teatry

- Kina

- Sale audiowizualne

- Opery

- Filharmonie

- Sale konferencyjne

- Domy Kultury

- Kluby muzyczne

 
 
Wszystkie projekty traktowane są indywidualnie, bo każda kolejna realizacja to wizytówka Tommex’u.
W celu otrzymania oferty handlowej prosimy o kontakt z naszymi oddziałami w całej Polsce.
 
Zobacz listę referencyjnąfirmy Tommex oraz najnowsze realizacje zapraszamy na www.tommex.pl