Statywy mikrofonowe Hercules: innowacja, solidność i niezawodność!

Statywy mikrofonowe Hercules: innowacja, solidność i niezawodność!

10 grudnia 2011, 00:00
Producent: Hercules Stands
Dystrybucja: Music Info
Jak sugeruje nazwa firma HERCULES to producent wytrzymałych i stabilnych statywów. Firma od lat wyraża przekonanie, że muzycy zasługują na sprzęt najwyższej jakości, dlatego wspiera ich swoimi doskonałymi produktami.

W odpowiedzi na potrzeby profesjonalistów firma stale inwestuje w badania i rozwój aby wyeliminować problemy związane ze zwykłymi statywami. Ich przełomowe rozwiązania oraz wiele patentów wyróżniają Herculesa ponad innych producentów. Inowacja, solidność niezawodność to trzy zasady którymi HERCULES kieruje się na etapie projektowania i produkcji statywów. Wszystkie modele są wynikiem przemyślanych rozwiązań, aby jeszcze bardziej zwiększyć ich funkcjonalność. Hercules stosuje rygorystyczne procedury produkcji i standardy kontroli jakości, dlatego ich sprzęt nigdy Cię nie zawiedzie. Czy nagrywasz w studiu, występujesz na scenie, czy też relaksujesz się w domu grając na swoim ulubionym instrumencie - HERCULES to statywy godne zaufania.

Zobacz jakie patenty stosuje Hercules i wybierz statyw odpowiedni dla Ciebie!

[img:2]
[img:3]
[img:4]
[img:5]
[img:6]
[img:7]
[img:8]
[img:9]
[img:10]
[img:11]
Akcesoria do instr. klawiszowych Nagłośnienie - akcesoria Akcesoria Statywy Statywy i akcesoria Pulpity, statywy, stojaki

Gdzie kupić?

Hercules Stands Hercules Stands www.herculesstands.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Hercules Stands rozwiń listę sklepów

Studio

Accentum Wireless - Bezprzewodowe słuchawki od Sennheisera
Więcej wiadomości