BOSS TU-80

BOSS TU-80

4 czerwca 2007, 14:31
Producent: Boss
TU-80 to niedrogie, uniwersalne urządzenie, umożliwiające chromatyczne strojenie instrumentów jak również generowanie funkcji metronomu, a wszystko za pośrednictwem dużego, przejrzystego wyświetlacza LCD.


Tryb Chromatic
TU-80 zawiera chromatyczny tuner, który bez problemu nastroi gitary, basy, jak również inne instrumenty.


Funkcja Accu-Pitch
Podobnie jak w przypadku modelu TU-15, firma BOSS w nowym TU-80 zastosowała funkcję, która sygnalizuje specjalnym sygnałem chwilę, gdy strojenie jest zakończone.


Gitary basowe 6- i 7-strunowe
Oczywiście bez problemu możemy stroić wszystkie standardowe gitary, także basowe 6- i 7-strunowe.


Funkcje metronomu
TU-80 nie jest klasycznym tunerem gitarowym, jest to także maszynka taktująca, dzięki której muzyk może odpalać rytmy metronomu. Dzięki niewielkim wymiarom, TU-80 ma zastosowanie uniwersalne, np. podczas podróży na koncerty.


Funkcje pamięci
TU-80 umożliwia zapisanie trybu dla gitar i basów, z ustawieniami odstrojenia, tempa, stylu rytmicznego, matrum, itp. W razie potrzeby bez problemu możemy powrócić do ustawień zaproponowanych przez producenta (wystarczy wyciągnąć baterie, instrument powraca do ustawień fabrycznych).

Specyfikacja
Pitch A4 = 435 do 446 Hz (co 1 Hz) Zakres strojenia E0 (20,6 Hz) do C8 (4186,0 Hz) Strojenie +/- 1 cent Impedancja wejściowa 680 k ohm Zakres tempa 30 do 250 Beaty 0-9 Złącza INPUT, OUTPUT (jack) Zasilanie bateryjne (typ AA x2) [img:1]
Metronomy, tunery

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Roland Polska Sp. z o.o.

adres:
ul. Kąty Grodziskie 16B 03-289 Warszawa

Sklepy muzyczne > Boss rozwiń listę sklepów

Gitara

Miniaturowy preamp od Dave'a Friedmana
Więcej wiadomości