Głośnik ogrodowy RCF (GS5)

Głośnik ogrodowy RCF (GS5)

16 stycznia 2012, 14:59
Producent: RCF
[img:1]

Nowy głośnik instalacyjny firmy RCF oznaczony symbolem GS5 znajduje swoje zastosowanie w instalacjach stało napięciowych do nagłośnienia muzyką tła plenerów takich jak parki, ogrody czy tarasy.

Zbudowany został na bazie głośnika z podwójną membraną, zabezpieczonego grillem, w obudowie z włókna szklanego w kolorze zielonym. Wbudowany transformator pozwala na pracę zarówno z liniami głośnikowymi 100V jak i 70V.

Kształt obudowy rozprasza dźwięk wokół osi głośnika - 360°, oraz pozwala na różnoraki montaż: na betonie, przykręcając do desek, czy wkopując w ziemię. Dodatkowo kolor pozwala dyskretnie wtopić się w otaczającą zieleń ogrodu.

Wystarczy wybrać płaską powierzchnię, by uniknąć przemieszczania głośnika podczas drgań, podłączyć kabel tak by uniknąć możliwości jego zgniecenia lub zahaczenia, zakopać (na głębokość do 17cm) lub przykręcić do podłoża. Głośnik jest odporny na warunki atmosferyczne, ale powinien być ustawiony w miejscach gdzie nie zbiera się woda podczas opadów.

Produkt tylko na zamówienie, cena 476 zł detal brutto


Specyfikacja:

  • Moc 10 W
  • Pasmo przenoszenia 200 ÷ 10’000 Hz
  • Skuteczność 88 dB (1m/1W)
  • Maksymalne ciśnienie dźwięku 98 dB/1m (10W)
  • Wymiary ø 368 mm x 381 mm
  • Waga 5,4 kg
  • Zakres temperatur -40 ÷ +70 °C
[img:2]
Miksery i wzmacniacze 100V Kolumny i głośniki instalacyjne Nagłośnienie instalacyjne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

ARCADE AUDIO Sp. z o.o.

adres:
ul. Galicyjska 2 32-091 Michałowice k/Krakowa

Sklepy muzyczne > RCF rozwiń listę sklepów

Święto broadcast'u - LAWO IP DAY 2022 - zaproszenie 22 czerwca (Hollywood Studio, Warszawa)
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz