WNAMM12: TASCAM PCM Recorder

WNAMM12: TASCAM PCM Recorder

21 stycznia 2012, 14:30
Producent: Tascam
Dystrybucja: Polsound sp. z o.o
 
[img:2] [img:3]

[img:1:R]TASCAM WYPUSZCZA APLIKACJĘ DO NAGRYWANIA SYSTEMEM PCM


Zmień gadżet Apple’a w przenośne stereofoniczne urządzenie nagrywające.TASCAM, dobrze znany weteran w tworzeniu urządzeń do nagrywania w domowych warunkach, wypuścił na rynek aplikację TASCAM PCM Recorder kompatybilną z urządzeniami iPad, iPhone i iPod Touch. Do ściągnięcia za darmo, TASCAM PCM Recorder to program będący idealnym dodatkiem do reszty produktów pod iOS, takich jak iM2 – mikrofon stereofoniczny – i iXZ – interfejs mikrofonowy i gitarowy.

TASCAM PCM Recorder zmienia iPhone’a, iPod’a Touch czy iPad’a w stereofoniczne urzadzenie nagrywające, oparte o popularne TASCAM DR-series. Program TASCAM PCM Recorder jest wyposażony w fader sygnałów input i output z widoczną na ekranie skalą, pomocną w sprawdzaniu poziomów. Można w nim również znaleźć wbudowany equalizer niskich i wysokich tonów, a także stereofoniczny limiterem i filtr low-cut zabezpieczającym przed przeciążeniem. 

 
Za pomocą aplikacji można nagrać do 12 godzin dźwięków w jakości CD. Po zapisaniu, nagrania dostępne są z poziomu iTunes lub uploadowane bezpośrednio na SoundCloud z iPhone’a. TASCAM PCM Recorder, idealny kompan dla iM2 i iXZ dostępny jest za darmo, do ściągnięcia z iTunes.
 
 
 
 
iTunes App Link:


Rejestracja mobilna Oprogramowanie i DAW Inne

Gdzie kupić?

Tascam Tascam tascam.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Tascam rozwiń listę sklepów

Studio

Słynna konsoleta Harrisona na Twoim biurku
Więcej wiadomości