WNAMM2012: Genelec 1238CF zdobywcą nagrody TEC Award!

WNAMM2012: Genelec 1238CF zdobywcą nagrody TEC Award!

8 lutego 2012, 11:14
Producent: Genelec

[img:1]

 

Genelec ma przyjemność poinformować, że 1238CF, najnowszy monitor z wielokrotnie nagradzanej gamy produktów DSP, został wyróżniony nagrodą TEC (Technical Excellence & Creativity Award) w kategorii: technologie monitorów studyjnych.

Nagroda TEC przyznawana jest od 1985 roku za wybitne osiągnięcia w dziedzinie produkcji profesjonalnego sprzętu audio oraz innowacji produktowych. W tym roku nagrody Fundacji TEC wręczono już po raz 27. Ceremonia odbyła się podczas NAMM Show w Anaheim, w Kalifornii, a zwycięzców wyłonili przedstawiciele społeczności pro audio i produkcji dźwięku w drodze głosowania online.

Zdobycie TEC Award jest prawdziwym dowodem uznania w branży audio. Zwycięzcy są wybierani bezpośrednio przez profesjonalistów z branży i cieszymy się, że w oparciu o nasze sukcesy z przeszłości dziś nagrodę TEC zdobył 1238CF.

Terho Savolainen, Marketing Manager w firmie Genelec

 

1238CF już wcześniej zdobył uznanie w branży wygrywając Audio Pro International Awards w kategorii: najlepszy monitor studyjny.


Genelec 1238CF jest kompaktowym, trójdrożnym monitorem studyjnym, wyposażonym w drivery, wzmacniacze mocy i system cyfrowego przetwarzania sygnałów (DSP). 1238CF jest kompatybilny z własnym oprogramowaniem sterującym firmy Genelec - Genelec Loudspeaker Manager ™ (GLM ™) i może współpracować z produktami Genelec serii 8200/7200 w tej samej sieci. 1038CF jest zoptymalizowany po kątem systemów korzystających z jednego lub wielu subwooferów w średniej wielkości pomieszczeniach, muzycznych studiach nagraniowych, w studiach filmowych i postprodukcyjnych. Doskonale sprawdza się zarówno przy monitoringu ogólnym jak też w funkcjach masteringowych. 1238CF może pracować zarówno jako monitor wolnostojący lub montowany płasko na ścianie pomieszczenia kontrolnego.

 

[img:2]

Monitory studyjne aktywne

Gdzie kupić?

Genelec Genelec www.genelec.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Genelec rozwiń listę sklepów

Studio

Słynna konsoleta Harrisona na Twoim biurku
Więcej wiadomości