WNAMM 2012: UCHWYT DO HI-HATU QUICK RELEASE OD GIBRLATAR JEDNYM Z AKCESORIÓW TYPU „MUST HAVE”

16 lutego 2012, 09:27

[img:1]


[img:2:R] Firma Gibraltar może czuć się dumna, ponieważ ich nowy uchwyt do hi-hatu Quick Release otrzymał nagrodę typu „Must Have Product”. Oznacza to, że eksperci uznali ten produkt za niezbędnik w zestawie każdego perkusisty.

 

Uchwyt Quick Release od Gibraltar jest bardzo łatwy w użyciu i pozwala zaoszczędzić trochę czasu. Jeśli chcesz podłączyć lub odłączyć hi-hat, nie musisz już odkręcać czy też przykręcać śrub. Uchwyt Gibraltara pozwala na zwykłe podciągnięcie w górę metalowej części, co od razu odpina sprzęt od talerza.

[img:3] 

Hardware Uchwyty

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

GEWA Polska Sp. z o.o.

adres:
ul. Strzelecka 44/4 45-525 Opole

Sklepy muzyczne > Gibraltar rozwiń listę sklepów

Perkusja

Bidon Zildjiana do zdobycia przy zakupie zestawu talerzy
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz