Peavey prezentuje interfejs gitarowy AmpKit Link HD iOS.

Peavey prezentuje interfejs gitarowy AmpKit Link HD iOS.

10 lutego 2012, 00:00
Producent: Peavey

Peavey electronics i zwycięzca Apple® Design Award, Agile Partners, z dumą prezentuje nową generację nagradzanego interfejsu gitarowego dla iOsów.

Nowy AmpKit Link HD, kieszonkowych rozmiarów interfejs gitarowy, prezentuje dwukrotnie większą wierność i wygodę od oryginalnego AmpKit Linka. Bazujący na technologii USB eliminuje przekłamania i sprzężenia dla nieskazitelnej wierności brzmień nawet dla wzmacniaczy high-gain z oprogramowania Agile Partners.

AmpKit LiNK HD oferuje szereg innowacji, które sprawiają że wirtualne wzmacnianie gitary - i występowanie ze swoim urządzeniem na iOSie - stają się wygodniejsze niż kiedykolwiek. AmpKit LiNK HD naładuje Twojego iPada, iPhona, lub iPoda touch, w trakcie gry, jeśli będzie podłączony do opcjonalnego zasilacza. z AmpKit LiNKiem HD możesz wysłać sygnał do słuchawek, lub wyjściem liniowym, co czyni go niezwykle wygodnym i doskonałym do występów na żywo.

AmpKit LiNK HD łączy gitarę albo bas bezpośrednio do stacji dokującej urządzenia appla dobrze dopasowanym kablem, więc nie ma mowy o rozłączeniu podczas używania. Razem, AmpKit LiNK HD i AmpKit—the guitar amps, oprogramowanie Agile Partners, oferujące szereg efektów i opcje nagrywania, oferują basistom i gitarzystom, wygodną i o wielkim potencjale, sposobność do gry, gdziekolwiek, kiedykolwiek.

Gitarzyści nie muszą już więcej nosić ze sobą oddzielnych interfejsów dla urządzeń przenośnych i komputerów. AmpKit LiNK HD bez problemu odnajduje się wśród wszystkich urządzeń appla. Tych przenośnych jak i stacjonarnych. Równie dobrze sprawdza się także podłączony do zwykłego PC, dołączonym kablem USB. Dzięki dostępnymi zawsze pod palcami, suwakami dla poziomów wejścia i wyjścia, nie trzeba uruchamiać aplikacji, żeby poczynić drobne korekty w głośności.

[img:1]

[img:2]

[img:3]

Urządzenie wyposażono w wytrzymałe wejscia dla jacka i pozostałych kabli. Gumowaną powłokę, która nie wyślizgnie się z rąk oraz klips do paska, zwiększający mobilność i praktyczność interfejsu.

Peavey and Agile Partners świętowali niedawno wypuszczenie aktualizacji AmpKit do wersji 1.2, który zauważalnie poprawił brzmienie, potęgując doświadczenia użytkowników. Dwustopniowa symulacja wzmacniacza, symulator kolumn, Adaptacyjną kompensację wejścia, ulepszoną bramkę szumów, oddzielne i miksowane kształtowanie sygnału, w AmpKicie 1.2 dostarcza najlepsze i najrealistyczniejsze brzmienie na platformie iOS. Oryginalny Peavey AmpKit LiNK został określony "najlepszym roku 2011" przez Music inc. Wygrał Gold Award przyznawane przez Guitar World i był finalistą SXSW Interactive Awards w 2011r.

[img:4]

AmpKit jest dostępny w dwóch wersjach. Darmowej i AmpKit + w cenie 19,99$, dostępnej na iTunes App Store. W skład zestawów wchodzi 19 wzmacniaczy z 35 oddzielnymi kanałami, 22 kostki efektowe, 20 kolumn, 8 mikrofonów i więcej narzędzi w drodze. wzmacniacze Peaveya dostępne w oprogramowaniu to Peavey 3120, Peavey 6505 Plus, Peavey 6534 Plus, Peavey Classic 30 i Peavey ValveKing.

Peavey AmpKit LiNK HD iOS będzie dostępny w drugim kwartale 2012r u autoryzowanych sprzedawców.

Interfejsy audio Pozostałe akcesoria Akcesoria gitarowe

Gdzie kupić?

Peavey Peavey peavey.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Peavey rozwiń listę sklepów

Gitara

U Joyo dużo nowości - gitarowo, basowo i streamingowo
Więcej wiadomości