Victor Wooten wybrał D'Addario EXL220-5

Victor Wooten wybrał D'Addario EXL220-5

2 marca 2012, 08:23
Producent: D'Addario

[img:1]

Informację o tym, że Victor Wooten nawiązał współpracę endorserską z D'Addario podał niedawno Marco Soccoli (dyrektor od kontaktów z artystami w firmie D'Addario).

Wooten używa kompletu niklowanych strun basowych EXL220-5  (40-125) i oto jak podsumował ten wybór: "Kocham i ufam strunom D'Addario. Ich dźwięk jest szybki, przejżysty i klarowny!  A ich wytrzymałość zapewnia mi komfort długiej pracy na scenie i w studio!"

Victor Wooten dziś jest niewątpliwie jednym z najbardziej utalentowanych i szanowanych basistów - mówi Marco Soccoli. Firma D'Addario jest zachwycona mogąc pracować z nim. Życzymy mu dalszych sukcesów jako Artyście i we wszystkich jego przedsięwzięciach edukacyjnych! 

[img:2]

Struny Akcesoria gitarowe

Gdzie kupić?

D'Addario D'Addario www.daddario.com

Dystrybucja w Polsce:

MUSIC DEALER S.J.

adres:
ul. Gospodarcza 7 20-213 Lublin

Sklepy muzyczne > D'Addario rozwiń listę sklepów

Gitara

Gitarowe dziwolągi: Ibanez & Steve Vai prezentują Hydrę!
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz