Audiotech dystrybutorem Sontronics

Audiotech dystrybutorem Sontronics

1 marca 2012, 09:35
Producent: Sontronics
Dystrybucja: AUDIOTECH

[img:1]

Brytyjski design i światowa jakość za dostępną cenę - teraz w Audiotech.

Z przyjemnością informujemy, że firma AUDIOTECH została wyłącznym dystrybutorem marki Sontronics w Polsce.

Głównym założeniem Trevora Coley'a, założyciela firmy i głównego konstruktora mikrofonów Sontronics, było stworzenie wysokiej klasy mikrofonów za prawdziwie rozsądną cenę. Rezultatem jego pracy jest szeroka oferta genialnie brzmiących mikrofonów w cenach dostępnych dla każdego.

Przez pięć lat obecności na rynku mikrofony Sontronics zyskały uznanie wielu użytkowników na całym świecie. W Polsce mikrofony Sontronics jeszcze nie zdobyły należnego im uznania i pozycji rynkowej. Dlatego zapraszamy do  zapoznania się z produktami tej firmy na naszej stronie i umówianie się u naszych partnerów handlowych na testy i demonstracje ... bo mikrofony są DOSTĘPNE w naszym magazynie.

Mikrofony

Gdzie kupić?

Sontronics Sontronics www.sontronics.com

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > Sontronics rozwiń listę sklepów

Pro Audio

Nowy monitor Smart Active fińskiego producenta
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz