sE 2200 II Multi-Pattern - nowa odsłona bestsellera sE Electronics

8 marca 2012, 09:00

[img:1]

Oto najnowsze dziecko sE Electronics. Po niemal 10 latach przodowania na rynku, mikrofon pojemnościowy sE2200A doczekał się następcy. I to bardzo zacnego. Ale po kolei...

sE2200A to najpopularniejszy mikrofon studyjny na wielu rynkach [m.in. w Wielkiej Brytanii] i absolutny bestseller sE Electronics. To laureat wielu nagród zarówno od profesjonalistów [m.in. Music Industry Association MIA] jak i od nas, zwykłych użytkowników domowych ;-) sE2200A to połączenie świetnego dźwięku, solidnego wykonania i oczywiście dobrej ceny.

Ale czas nie stoi w miejscu i nadeszła pora na coś nowego. Więc oto on -sE2200 II Multi-Pattern. Jak łatwo się domyślić, nowy mikrofon oferuje nie jedną, ale wiele charakterystyk kierunkowych uzyskanych dzięki zastosowaniu najnowszej membrany jednocalowej, ręcznie produkowanej w fabryce sE. Możliwość wyboru charakterystyki [kardioidalna, ósemkowa, dookólna] to odpowiedź na oczekiwania dotychczasowych odbiorców, którzy uwielbiają brzmienie 2200, ale potrzebują większej uniwersalności. 

[img:2]

Nowy model to też nowy wygląd mikrofonu zgodny z obecną linią sE. Kupując sE 2200 II otrzymujemy elegancki sprzęt w smukłej czarnej i lekko "gumowanej" obudowie, która powoduje, że mikrofon jest lepiej chroniony przed wibracjami i wstrząsami.

Przez ograniczony czas mikrofon dostarczany jest ze specjalnym metalowym pop-filtrem i uchwytem elastycznym sE Electronics, więc tym bardziej warto przyjrzeć się tej konstrukcji bliżej. Gwarancja - 20 lat!

Pełny opis tutaj i dane techniczne: http://audiostacja.pl/index.php?le=produkty&pr=produkty&numer=1192&kryterium=SE%20ELECTRONICS

sE 2200 II Multi-Pattern kosztuje 1.350 zł brutto. Co ciekawe, dotychczasowy model [z jedną charakterystyką kierunkową] jest wciąż w ofercie i kosztuje 750 zł. Obydwa modele są dostępne od ręki.

 

Czytaj więcej...

 
 
W czwartek, dnia 24-ego listopada 2011 roku, grupa producentów, artystów, realizatorów i dziennikarzy z różnych...
Targi Winter NAMM 2012 rozgrzały rynek, mimo śniegu za oknem. Prezentujemy dziś najistotniejsze produkty prezentowane przez firmy sE...
Mikrofony Pojemnościowe Pozostałe Instrumentalne

Gdzie kupić?

sE Electronics sE Electronics www.seelectronics.com

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOSTACJA

adres:
ul Kolejowa 93/95 05-092 Łomianki

Sklepy muzyczne > sE Electronics rozwiń listę sklepów

ISE'20: SL Digital Wireless - Wielokanałowy odbiornik Sennheiser
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz