MESSE2012: Blackstar - zapowiedź nowego wzmacniacza + nowa Gwiazda w firmowej rodzinie

MESSE2012: Blackstar - zapowiedź nowego wzmacniacza + nowa Gwiazda w firmowej rodzinie

21 marca 2012, 15:58
Dystrybucja: Musikmesse Frankfurt

[img:1]

Musikmesse 2012: Blackstar Amplification upubliczniła dość kuszącą migawkę na temat czegoś, co sama firma nazywa "najważniejszym produktem w historii Blackstar".

 

 

 

Poza natychmiastowo rozpoznawalną sylwetką Jamiego Humphriesa w powyższym teaserze zobaczyć można, iż nowy "najważniejszy produkt" to - i tu również brak niespodzianki - wzmacniacz gitarowy, który… hmm… posiada światełka. I tyle narazie o nim wiadomo.

 

[img:4:R]Niemniej ważną informacją jest to, iż legendarny muzyk zespołu Bon Jovi, Richie Sambora, wstąpił w szeregi artystów korzystających ze sprzętu firmy z Northampton. Gwiazda do tej pory używała  wzmacniaczy Blackstar Artisan 100 i Series One S1-104 6L6.

 

[img:2] 

[img:3]

 

Jesteśmy niezwykle dumni, że możemy posiadać w rodzinie firmy Blackstar gwiazdę tak dużego kalibru, jaką jest Richie. Z racji przypadającej na rok 2012 piątej rocznicy powstania naszej firmy jeszcze milej jest widzieć tak różnorodnych gitarzystów wybierających sprzęt Blackstar. Pokazuje to, że w wzmacniacze te zaopatrują się nie tylko aspirujące i świetnie zapowiadające się kapele, ale też legendy takie jak Richie.

Joel Richardson, manager firmy Blackstar ds. Marketingu i Kontaktu z Artystami

 

<span class=[img:1]" width="600" />

Wzmacniacze Głowy gitarowe

Gdzie kupić?

Blackstar Amplification

Dystrybucja w Polsce:

Sound Service GmbH

adres:
ul. Am Spitzberg 3 15-834 Rangsdorf

Sklepy muzyczne > Blackstar Amplification rozwiń listę sklepów

Gitara

Gitarzysta Rammstein wybiera Fishmana
Więcej wiadomości