Waves V9 - nowa generacja pluginów

Waves V9 - nowa generacja pluginów

7 kwietnia 2012, 00:00
Producent: Waves

[img:1]

Firma Waves - lider w produkcji najnowocześniejszych narzędzi softwarowych do produkcji muzycznej i multimedialnej, właśnie wprowadziła na rynek najnowszą odsłonę wszystkich wtyczek.

Wersja nr 9 to prawdziwy przełom i to pod niejednym względem. A oto szczegóły:

1. Po, przyznajmy to, dość długim oczekiwaniu wszystkie pluginy Waves [a jest grubo ponad 100] są dostępne w wersji 64-bitowej dla komputerów Windows i Mac, we wszystkich formatach. Od teraz użytkownicy nowszych komputerów i systemów operacyjnych mogą korzystać ze wszystkich zalet oprogramowania 64-bitowego, głównie wykorzystania pamięci RAM, co znacznie przyśpiesza pracę i poprawia wygodę i wydajność. Na to czekali chyba wszyscy.

2. Kolejna nowość - kolejny przełom. Od wersji 9 Waves nie jest zabezpieczany kluczem iLok. Od teraz każdy użytkownik dostaje dostęp do aplikacji Waves License Center, która pozwala na swobodne dysponowanie autoryzacjami. Nasze licencje mogą "czekać" w chmurze na serwerach Waves, skąd możemy je przenosić na DOWOLNY klucz USB [np. pamięć, dysk zewnętrzny] lub dysk twardy naszego komputera. System ten otwiera przed użytkownikami nowe możliwości - licencje można przenosić między komputerami, zabierać ze sobą na sesje do kolegi, lub przekazywać przez internet. Na stronie Waves pojawił się filmik opisujący nowy system:


3. Pluginy działają szybciej, otwierają się natychmiast [co nie miało miejsca wcześniej] i podlegają bardzo szybkiemu skanowaniu po instalacji. Fakty te zostały sprawdzone przez piszącego te słowa ;-)

Waves V9 to nowy rozdział w dziedzinie pracy z dźwiękiem. Wtyczki brzmią fantastycznie, są łatwe w instalacji i autoryzacji. Nic, tylko miksować.

Każdy użytkownik wersji V8 z aktywnym pakietem WUP [Waves Update Program] otrzymuje aktualizację do V9 bezpłatnie. Jeśli zaś Twój WUP wygasł, możesz go wykupić i cieszyć się nową generacją oprogramowania Waves.

Nowości:

[img:2]

 

Czytaj więcej...


 
Jack Joseph Puig i Waves Audio przedstawiają PuigChild Hardware Compressor   W świecie muzycznych profesjonalistów, Fairchild...
NAMM 2012: Pluginy do Waves Audio Version 9, NLS Non-Linear Summing Plug-In   Pluginy Waves Audio Version 9 (dostępne w...
Oprogramowanie i DAW Pluginy, instrumenty, sample DAW

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Audiostacja

adres:
ul Kolejowa 93/95 05-092 Łomianki

Sklepy muzyczne > Waves rozwiń listę sklepów

Studio

Arturia FX Collection 5 - Ulepszaj, przekształcaj, twórz!
Więcej wiadomości