MESSE2012: Najnowsze modele gitar od Duesenberga

MESSE2012: Najnowsze modele gitar od Duesenberga

19 kwietnia 2012, 08:09
Producent: Duesenberg

[img:1]

Duesenberg się postarał. Na jego stoisku w trakcie trwania targów Musikmesse we Frankfurcie znaleźć można było zupełnie nowe modele gitar, zaskakujące nie tylko brzmieniem, ale i dbałością o wygląd. Wśród nowości należy wymienić czarną piękność: Starplayer TV Custom, serię sygnowaną przez zespół Eagles, bezprogowe basy z serii D-Bass, a także pięknie brzmiące gitary z serii Fullerton Hollow.

 

Duesenberg Starplayer TV Custom

Dueasenberg poszerzył serię Starplayer o imponujący model Starplayer TV Custom. Piękne wykończenie w kolorze głębokiej czerni jest wspaniale podkreślone przez złoty osprzęt, w tym trzy przystawki D-Tron, które nie tylko dostarczają potężnego brzmienia clean, ale także niezwykle wzmagają doznania estetyczne. Choć nazwa modelu zdążyła już zaistnieć w historii gitary, trudno się oprzeć i nie westchnąć: „Co za piękność...”

[img:2]

 

Seria Duesenberg Eagles

Nowa seria Eagle składa się z dwóch nieprzeciętnych instrumentów: sygnowanej gitary i sygnowanej gitary basowej. Projekty modeli bazują na Fullertonie C.C. Nie dość, że pięknie połyskują złotem, to jeszcze w korpus wmontowano trójwymiarową grafikę wyobrażającą skrzydła orła. Osprzęt jest posrebrzany, zaś na podstrunnicy inkrustowano nazwę zespołu. To chyba godna forma uczczenia 40. rocznicy powstania zespołu The Eagles?

[img:3]

 

Bezprogowe Duesenberg D-Bass

Oto najnowsze modele w serii D-Bass: cztero- i pieciostrunowe basy bezprogowe. Dostępne są dwóch wariantach: czarnym lub [nowość w ofercie Duesenberga] koralowym. Nowe basy D-Bass niemal niczym się nie różnią od posiadających progi poprzedników, poza jednym istotnym wyjątkiem. Heban [zastosowany zamiast palisandru], z którego wykonana jest podstrunnica, nadaje jej nie tylko żywotności, lecz również doskonałego, bezprogowego brzmienia.

[img:4]

 

Seria Duesenberg Fullerton Hollow

Gitary z serii hollowbody znane są z tego, że dysponują niepowtarzalnym, otwartym brzmieniem, które doskonale wpasowuje się w takie gatunki jak jazz czy blues. Duesenberg nie dysponował dotąd gitarami, które brzmiałyby tak, jak wyposażone w dwie przystawki P90 Domino gitary Fullerton Hollow. Nic więc dziwnego, że z radością przywitano tę nową serię.

[img:5]

 

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ Z STOISKA DUESENBERG...

Elektryczne Basowe Gitary

Gdzie kupić?

Duesenberg Duesenberg www.duesenberg.de

Dystrybucja w Polsce:

FX MUSIC GROUP

tel.: +48 (84) 639 11 22
adres:
ul. Piłsudskiego 53 22-400 Zamość

Sklepy muzyczne > Duesenberg rozwiń listę sklepów

Gitara

Trzydzieści watt nie-lampowej mocy od Bognera
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz