Superlux HD681 - kolejny bestseller ?

Superlux HD681 - kolejny bestseller ?

27 kwietnia 2012, 11:18
Producent: Superlux

[img:1]

Słuchawki Superlux HD681 są doskonałym dowodem na to, że można wyprodukować wysokiej jakości produkt za stosunkowo niewielkie pieniądze. Legendarny już model HD681 to zarówno świetna jakość dźwięku jak i wykonania przy cenie uwaga - około 90 PLN!  Słuchawki mają wysoki rating użytkowników, gdyż zapewniają wyśmienicie zbalansowany i czysty dźwięk, a lekki samoregulujący pałąk nie powoduje dyskomfortu nawet przy dłuższym słuchaniu. 

Model ten odniósł olbrzymi sukces nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie co zainspirowało inżynierów firmy do rozbudowania tej serii. Zaowocowało to stworzeniem nowych profili dźwiękowych, z których każdy otrzymał indywidualną i niepowtarzalną charakterystykę 

Czas na następców

Słuchawki HD-681 charakteryzują się mocnym i głębokim basem, dając tym samym niesamowite wrażenie bezpośredniego obcowania z artystami na scenie. 

HD-681F to płaskie i szerokie pasmo przenoszenia, które przeniesie Cię do pierwszego rzędu sali koncertowej, podczas gdy HD-681B, posiadające doskonale zrównoważony charakter i dużą moc basów, umiejscowią Cię w samym środku tejże sali. 

Niezależnie od tego, czy użyjesz ich podczas masteringu, wykorzystasz podczas miksowania utworów, czy też po prostu postanowisz posłuchać ulubionego MP3, masz pewność, że ze słuchawkami HD681 będzie to czysta przyjemność, komfort i precyzja.

Słuchawki pojawią się już niedługo w Polskich sklepach.
Spodziewana cena słuchawek około 100 zł -  i co, da się ?

 

 [img:2]

 

Więcej o modelu Superlux HD681

 

Słuchawki Słuchawki konsumenckie Kompaktowe do muzyki Do telewizji

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

ARCADE AUDIO Sp. z o.o.

tel.: +48 (12) 420 63 00
tel.: +48 (12) 442 43 42
Godziny otwarcia:

Pon - Pt: 09:00 -17:00

adres:
ul. Galicyjska 2 32-091 Michałowice k/Krakowa

Sklepy muzyczne > Superlux rozwiń listę sklepów

Dante na uczelni? - nowy pomysł Focusrite Pro
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz