Nowa strona Canto.pl już aktywna.

Nowa strona Canto.pl już aktywna.

23 maja 2012, 00:00

[img:1] 

Polski producent i dystrybutor popularnych pokrowców na instrumenty Canto, odświeżył swoją stronę internetową.

Odnowiony serwis oferuje zupełnie nowe możliwości zaznajomienia się z produktami firmy Canto. Na stronie zwiedzający znajdzie dokładne informacje o pokrowcach lub futerałach, niezbędne wymiary czy sposób wykonania danego pokrowca. Nowością są dokładne przekroje ułatwiające rozróżnienie produktów pod kątem ochrony, którą zapewniają. Dodatkowo zamieszczono także próbki materiałów, tak aby każdy etap produkcji pokrowca był jawny. Wszystkie te informacje uzupełniają wysokiej jakości zdjęcia.

[img:3]

 

Osobną część serwisu tworzy dział Zamówień indywidualnych- Canto wykonuje pokrowce i gigbagi na specjalne zamówienie klienta. Dzięki zamieszczonym w tym dziale formularzom maksymalnie uproszczono składanie zamówień- wszystkie niezbędne wymiary i sposoby wykonania są dokładnie opisane. Uzupełnienie takiego formularza nie stanowi większego problemu.

Na uwagę zasługuje również otworzenie się producentów na nowoczesne rozwiązania dotyczące komunikacji internetowej. Niemalże każdą informację znalezioną na nowej stronie można udostępnić na najpopularniejszym serwisie społecznościowym Facebook, poszerzając tym samym grono odbiorców i potencjalnych klientów Canto. Firma otworzyła również blog, na którym publikowane będą nowości oferowane przez producenta, fachowe porady dotyczące wyboru odpowiedniego pokrowca czy konkursy i promocje.

 

[img:4]

 

 

Firma Canto powstała w 1981 r. w Bydgoszczy początkowo produkując wyroby kaletnicze- tornistry i plecaki. W roku 1989 rw zakładach Canto rozpoczęto produkcję pierwszych pokrowców gitarowych. Do ich produkcji stosowano nowodostępne materiały wodoodporne, oraz pianki poliuretanowe. 

W latach 90′tych firma otworzyła się na świat. W tym okresie po raz pierwszy pokazano ofertę firmy na targach Music Messe we Frankfurcie. W 2004r. uzupełniono park maszynowy o sitodruk. Jest on wykorzystywany do nadruku logotypów Canto na pokrowce, nazwy danych serii pokrowców czy logotypów współpracujących z nami sklepów. 2007 rok to data przeniesienia produkcji do Chin za wyjątkiem sekcji instrumentów dętych, perkusyjnych i indywidualnych. Dzięki częstym wizytom u producentów oraz regularnej obecności na Targach China Music udało się zachować wysoki standard produkcji przy znaczącej obniżce ceny. 

Aktualnie większość logotypów na pokrowcach jest haftowanych, a nie nanoszonych sitodrukiem. Pajączek na modelu Spider również jest haftowany. Na przełomie 2011/2012 roku przeprowadzono gruntowny remont szwalni- poza walorami estetycznymi uzyskano dodatkowe miejsce i stanowiska pracy. Park maszynowy został odnowiony- większość produkcji jest wykonywana na nowoczesnych maszynach z pełną automatyką i pneumatyką- zapewnia to większą trwałość pokrowców i daje nowe możliwości w zakresie wzornictwa. Firma posiada również dobrze wyposażony fotograficzny atelier.

 

[img:2]

Akcesoria do instr. klawiszowych Akcesoria Akcesoria Akcesoria Futerały, pokrowce Futerały, casey, pokrowce perkusyjne Inne Akcesoria gitarowe Inne akcesoria Futerały, pokrowce

Gdzie kupić?

Canto Music Equipment

Dystrybucja w Polsce:

PRUSAKOWSKI

adres:
ul. Kościuszki 27 85-079 Bydgoszcz

Sklepy muzyczne > Canto Music Equipment rozwiń listę sklepów

Gitara

HB składa hołd Les Paulom ze złotego okresu
Więcej wiadomości