Nowa dystrybucja w Music Partners Polska Bębny MADE IN JAPAN

Nowa dystrybucja w Music Partners Polska Bębny MADE IN JAPAN

1 czerwca 2012, 10:31
Producent: Sakae

[img:9]

W 1925 roku Eiichi Nakata po latach zdobywania wiedzy i osiągnięciu mistrzostwa w sztuce produkcji bębnów zakłada fabrykę SAKAE.

Po ponad 80 latach z pasją osiąganych sukcesów w produkcji najwyższej jakości bębnów firma nadal znajduje się w rękach rodziny Nakata. Obecnie prezesem i właścicielem firmy jest Eizo Nakata, który postanowił produkować bębny pod własną nazwą.

Ciekawostka: SAKAE po japońsku oznacza DOBROBYT

Doświadczenie zdobyte przy produkcji bębnów dla innych firm (m.in. wszystkie bębny i werble marki Yamaha sygnowane Made In Japan zawsze były i są produkowane przez fabrykę SAKAE) predestynuje markę SAKAE na należne jej miejsce na najwyższej światowej półce perkusyjnej.

SAKAE dysponuje dwoma seriami The Almighty oraz RoadAnew. W serii RoadAnew znaleźć można również kompaktowy zestaw PAC-D, który zawiera niezwykły patent Bass Drum Raiser.

 

Seria The Almighty

[img:1]

[img:2]

[img:3]

[img:4]

 

Seria RoadAnew


[img:5]

[img:6]

[img:7]

[img:8]
Inne filmy pokazujące perkusje Sakae możecie znaleźć na oficjalnym kanale YouTube:
http://www.youtube.com/user/SAKAEDRUMS?feature=guide

Stopy Hardware Statywy Ramy Uchwyty

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Sakae rozwiń listę sklepów

Perkusja

Tegoroczna edycja Young Drum Hero już w październiku
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz