Dział zamówień indywidualnych na stronie Canto

20 czerwca 2012, 14:55
więcej info: PRUSAKOWSKI ul. Kościuszki 27 85-079 Bydgoszcz

[img:3]

Firma Canto istnieje na rynku od ponad 20 lat. Od samego początku istnienia za cel stawia sobie dopasowanie swojej oferty do wymagań Klientów. Z czasem okazało się, że przy tak olbrzymiej ilości instrumentów muzycznych i podobnych akcesoriów nie ma możliwości przygotowania kompletnej oferty pokrowców i futerałów. Wtedy narodził się dział Zamówień Indywidualnych, produkujący rocznie 600 pokrowców indywidualnych.

Pokrowce są wykonywane z materiałów wysokiej jakości, w zależności od przeznaczenia danego produktu i życzenia klienta. Wykonujemy zarówno gigbagi jak i pokrowce na piance 5, 10 i 20 mm. W wypadku pokrowców na kolumny możliwe są różne warianty- pokrowce nakładany z góry, pełen pokrowiec z otwieranymi komorami itp. Wszystko w zależności od potrzeby.

 

Dział zamówień indywidualnych

[img:1]

Canto przygotowało specjalne kwestionariusze, które ułatwiają składanie zamówień - zawierają wszelkie wymiary niezbędne do produkcji pokrowca. Można je wypełnić i wysłać bezpośrednio ze strony.

Ciekawostką jest zamieszczony na stronie konfigurator pokrowców - to podstawowe narzędzie, dzięki któremu możecie wyliczyć ile będzie kosztował pokrowiec na klawisz czy głośnik. Ze zrozumiałych powodów nie jest w stanie odpowiadać na pytania klientów w czasie rzeczywistym - konfigurator pozwala więc na błyskawiczną ocenę kosztów podstawowej usługi.

 

Konfigurator pokrowców

[img:2]

 

Firma chwali się również wcześniejszymi realizacjami - mamy różnego typu pokrowce na gitary w tym na gitaro-harfę, najróżniejsze kolumny i głośniki. W jednym z postów na blogu Canto przywołuje mocno niestandardowy pokrowiec na harfę, zrobiony jako plecak. Z opisu na stronie wynika, że generalnie firma jest w stanie wykonać pokrowiec na prawie wszystko.

 

Akcesoria do instr. klawiszowych Studio - akcesoria Akcesoria Futerały, casey, pokrowce Nagłośnienie - akcesoria Torby i skrzynie Akcesoria Akcesoria Racki, casey, skrzynie transportowe Futerały, pokrowce Futerały, casey, pokrowce perkusyjne Inne Akcesoria gitarowe Futerały, pokrowce Akcesoria inne

Gdzie kupić?

Canto Music Equipment

Dystrybucja w Polsce:

PRUSAKOWSKI

adres:
ul. Kościuszki 27 85-079 Bydgoszcz

Sklepy muzyczne > Canto Music Equipment rozwiń listę sklepów

HiFi

NAMM'20: DiGiCo poszerza rodzinę konsolet Quantum
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz