Najnowsze testy Rolanda!

Najnowsze testy Rolanda!

22 sierpnia 2012, 08:36
Producent: Roland

[img:4]

W ostatnim czasie mieliśmy przyjemność przetestowania kilku bardzo dobrych produktów pochodzących od marki Roland. Zapraszamy do zapoznania się z testami bo naprawde warto!


TEST - ROLAND BK-5. Warto?

[img:1]

"Panel przedni zrobiony jest z solidnego tworzywa. Przyciski funkcyjne, pokrętło DIAL czy też joystick zrobione są bardzo przyzwoicie. Producent nie oszczędzał na materiale. Przyczepić się za bardzo nie mogę choć brakuje mi np. pokręteł do ingerencji w brzmienia w czasie rzeczywistym, czy też osławionego rolandowskiego rodem ze Star Trek’a laserowego D-BEAM’a.  Trochę brakuje mi większego wyświetlacza. Przyzwyczajony jestem do „panoramicznych”, a tu nagle nie zadużych rozmiarów kwadrat. Wiem, że się czepiam… po prostu niewygodnie się z nim pracuje – dodam, iż nie jest dotykowy, jak chociażby w E50/60 – mógłby być większy i szerszy. Jakość wyświetlacza także..."

czytaj cały testTEST - Akordeon cyfrowy Roland FR-1x

[img:2]

"Przedmiotem testu jest najmniejszy z cyfrowej rodziny V-Akordeonów Rolanda będącej już drugą generacją tych instrumentów. FR-1x, bo o nim tu mowa to lekki, kompaktowy, o zaawansowanych możliwościach technicznych instrument oferujący taką samą elastyczność i mobilność jak równie popularny poprzednik FR-1. Zatem Roland FR-1x to nic innego, jak nowsza wersja znanego już na rynku modelu FR-1.

W stosunku do swego poprzednika dodano wiele znaczących możliwości jak wsparcie do USB, zaawansowany układ kontroli ciśnieniowej miecha czy poszerzone parametry brzmieniowe. Znakomitym uzupełnieniem instrumentu jest..."

czytaj cały test

 

 

TEST - Interfejs Audio Roland Duo-Capture

[img:3]

"Z tyłu interfejsu znajdziemy o wiele więcej, niż można by się spodziewać: oprócz gniazda USB mamy - bardzo ważny przełączniki czułości (InputGain), wybór pracypreampa (Hi-Z dla gitar, "OFF" dla mikrofonu), jak również przełącznik bezpośredniego odsłuchu wejścia. Ujmę to tak: konkurencja niech się wstydzi! Na górnym panelu znajdziemy tylko dwa suwaczki: czułości wejścia i głośności. Tylko tyle. Ale nie potrzeba więcej. Są jeszcze dwie diody sygnalizujące przesterowanie wejścia oraz pracę urządzenia. Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie fakt, że..."

czytaj cały test

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Roland Polska Sp. z o.o.

adres:
ul. Kąty Grodziskie 16B 03-289 Warszawa

Sklepy muzyczne > Roland rozwiń listę sklepów

Nowe produkty i światowe premiery od Claypaky na LDI 2022
Więcej wiadomości