Korg Polysix dla użytkowników programu Reason - update

Korg Polysix dla użytkowników programu Reason - update

10 września 2012, 11:00
Producent: KORG

Oryginalny Polysix Korga jest programowalnym, sześciogłosowym syntezatorem analogowym, który na rynku pojawił się w 1981 roku. Dzięki pełnym brzmieniom, klasycznym efektom oraz swym parametrom stał się światowym hitem, a jego charakterystyczne brzmienia padów oraz smyczków pojawiają się w muzyce do dziś.

 [img:2]

Teraz Korg prezentuje Polysix, który jest przeznaczony do użytkowania z oprogramowaniem Reason – wersja wirtualna stworzona specjalnie dla produktu Propellerhead – Rack Extension Plugin.

Dodatkowo, by wiernie odtworzyć brzmienia oryginalne, Polysix wyposażono w 32 głosową polifonię, 16 głosowy unison z funkcjami detune oraz spread, synchronizację MIDI clock oraz świetną funkcję spread, która pozwala dostosować brzmienia efektów według upodobania użytkownika. Przedstawiciel Korga nadmienia, że ta nowa funkcjonalność, pozwala klasycznemu instrumentowi na adaptację w warunkach współczesnej muzyki elektronicznej.

Interface Polysix  został zorganizowany odmiennie od oryginału. Pokrętła oraz przełączniki usytuowano w  taki sposób, by swobodnie zainstalować go w wirtualnym racku, dzięki czemu obsługa staje się intuicyjna.

[img:3]

Oprogramowanie i DAW Pluginy, instrumenty, sample

Studio

Meyer Sound Bluehorn - Niebieska tuba, referencyjny dźwięk
Więcej wiadomości